Problem z zębami
#1
Dziewczyny, pomóżcie! Mam od jakiegoś czasu strasznie żółte zęby. Czy da się coś w tym zrobić? Nie mogę na ślubie wystąpić z takim uśmiechem...
Odpowiedz
Polecamy
#2
Palisz papierosy? Najlepiej udaj się do dentysty na polerowanie i wybielanie
http://passionforwedding.pl/ - konsultantka ślubna w Warszawie
Odpowiedz
#3
Też miałem problemy z zębami, w sumie nadal mam ale już przestałem się przejmować więc to dla mnie nie problem.
Loftbar.pl - tylko u nas kinkiety industrialne
Odpowiedz
#4
Myjcie zęby sodą z ksylitolem i wodą utlenioną - będą białe i mocne.
Odpowiedz
#5
Może do dentysty?
Odpowiedz
#6
Przed ślubem wybierz się na wybielanie zębów i już Smile
Odpowiedz
#7
W preparatach do domowego wybielania chemicznego substancją aktywną najczęściej jest nadtlenek wodoru. Mogą one rozjaśnić zęby o 2–4 tony. Efekt uzyskuje się w 2–3 tygodnie.
Najpopularniejsze są elastyczne paski nasączone wybielającym żelem, które 2 razy dziennie na 20 minut przykleja się do zębów górnych i dolnych (ale nie na całym łuku zębowym, tylko od czwórek do czwórek). Inne preparaty – lakier, żel, wosk – przeznaczone są do malowania zębów. Niestety, nie docierają do przestrzeni międzyzębowych. Pod tym względem lepiej sprawdza się metoda nakładkowa. Plastyczne nakładki należy rozgrzać w gorącej wodzie, następnie zagryźć i dopasować do swoich zębów. Wypełnia się je 2 razy dziennie żelem wybielającym i na pół godziny umieszcza na dolnej i górnej szczęce. Niestety, nie zawsze udaje się dokładnie dopasować nakładki, co może spowodować nierównomierne rozjaśnienie zębów lub podrażnienie dziąseł żelem.
Koszt: paski ok. 40 zł, żel do malowania ok. 20 zł, żel z nakładkami ok. 50 zł.
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo.
Odpowiedz
#8
Jak to zwykle bywa w medycynie, często trudno wskazać jednoznacznie najlepszą metodę. Najlepsza jest po prostu ta, która działa w konkretnym przypadku. Oznacza to również, że wcale nie musi być to wybielanie.
Obecnie stosujemy dwie główne metody. Pierwsza: wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Polega zwykle na jedno-wizytowym zabiegu, z użyciem produktu, którego składniki możemy dodatkowo aktywować ciepłem czy światłem (jak w metodzie ZOOM lub Beyond) albo laserem. Druga metoda to wybielanie w domu, które wymaga stosowania preparatu w indywidualnych nakładkach, wykonanych na podstawie wcześniej pobranych wycisków.
Wybór właściwej metody lub ewentualnego połączenia obu technik, dobór stężenia stosowanego środka, a co za tym idzie określenie długości trwania kuracji, wymaga indywidualnej analizy każdego przypadku. Metoda gabinetowa zajmuje 45-60 minut, nakładkowa 7-14 dni (średnio około 10) - zależy to od stężenia stosowanego preparatu.
Jesteśmy niestałymi, głupimi istotami ze słabą pamięcią i ogromnym darem do samozniszczenia
Odpowiedz
#9
Po pierwsze to trzeba rzucić wszystkie słodycze i jak palisz papierosy to też rzucić. To jest pierwsza sprawa. Druga to mycie zębów minimum 3 razy dziennie po 5 minut. Przez pół roku powinnaś zobaczyć bardzo dużą różnicę. Po tym czasie można pójść do dentysty na zabieg wybielania zębów.
Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie hybrydą Shellac CND
Odpowiedz
#10
Ciekawe ile taki zabieg kosztuje.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości