Protokół przedślubny
#1
dziewczyny powiedzcie mi, jak wyglada ten protokół przedślubny, jakie pytania są zadawane i czy każde z nas osobno jest indywidualnie umawiane? Nie mam kogo zapytać co to wogóle jest i jak to się jeHuhConfused

Dzięki
Odpowiedz
Polecamy
#2
A to słyszałam coś o tym.
Chodzi o jakiś papier który wypełnia ksiądz, są tam dane osobowe i pewnego rodzaju oświadczenie że nie pobieracie sie pod jakimkolwiek przymusem.
Nie maiałam tej przyjemności jeszcze ale tak z opowiadań koleżanek zapamiętałamBlush
http://www.informator-weselny.pl/poradni...zenski.htm

Jeszcze znalazłam taki wzór dużo pytań raczej proste jeśli jesteście naprawdę blisko to szybko i bez zastanawiania wypełnicie. PozdrawiamAngel
Odpowiedz
#3
Czyli nie powinno być problemu przynajmniej dla kobiety bo tutaj to tylko facet może coś spapraćBig Grin
Odpowiedz
#4
(05-17-2010, 02:13 PM)Lara napisał(a): Czyli nie powinno być problemu przynajmniej dla kobiety bo tutaj to tylko facet może coś spapraćBig Grin

Jak zwykle na faceta, a do tanga trzeba dwojga. Współczuję twojemu facetowi nawet jeśli nadrabiasz urodąSleepy
Odpowiedz
#5
Protokół przedślubny wypełnia się z księdzem w kancelarii. Wchodzicie osobno i odpowiadacie na pytania całość zajmuje po ok 10 minut dla każdego także nie ma problemu chyba że macie jakieś tajemnice lub problemy. ale z tego co wiem taki protokół jest głównie dla wewnętrznych procedur kościelnych spisywany.
(05-17-2010, 02:13 PM)Lara napisał(a): Czyli nie powinno być problemu przynajmniej dla kobiety bo tutaj to tylko facet może coś spapraćBig Grin

No faktycznie chyba nie ufasz swojemu wybrankowiUndecided
Odpowiedz
#6
(05-18-2010, 09:58 PM)Rafal napisał(a):
(05-17-2010, 02:13 PM)Lara napisał(a): Czyli nie powinno być problemu przynajmniej dla kobiety bo tutaj to tylko facet może coś spapraćBig Grin

Jak zwykle na faceta, a do tanga trzeba dwojga. Współczuję twojemu facetowi nawet jeśli nadrabiasz urodąSleepy

Podpisuję się pod tym... ;] Mam wrażenie, że ten cały feminizm niektórym już bokiem wyłazi Big Grin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości