Psychoterapia w Krakowie?
#1
Cześć wszystkim. Poszukuję właśnie jakiegoś sprawdzonego psychoterapeuty z Krakowa... Czy Waszym zdaniem ten psychoterapeuta Gestalt Kraków jest ok?
Płakanie jest w porządku, jeśli płaczesz ze szczęścia.
Odpowiedz
Polecamy
#2
niestety nie jestem z krakowa;( tylko stą cie interesuje?
Tracimy i tracimy, ale nadal tu jesteśmy. Trzęsiemy się, stojąc w miejscu, i boimy się cokolwiek zrobić.
Odpowiedz
#3
niestety nie znam , ale może ktoś ci inny pomorzeWink bo ja nie stąd
Szczęście w życiu to lipa.
Odpowiedz
#4
A może warto w tym temacie rozeznać się wśród znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobry pomysł Smile
Kilka ciepłych słów, wyszukanych i trafionych, zapamiętuje się na długo..
Odpowiedz
#5
Ja bym też popytał o to znajomych. Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie.
Jeśli myślisz,że jesteś niewyspany to znaczy, że zaczynasz się nad sobą litować, a złe moce tylko na to czekają.
Odpowiedz
#6
Dzięki za wszystkie porady Smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
Talent przypomina naczynie. Choćby się człowiek strasznie starał, nie da rady zmienić jego kształtu. I można tam wlać tylko określoną ilość wody.
Odpowiedz
#7
Polecam zorientować sie kiedy będa wolne terminy w poradni zdrowia Unimed w Krakowie:
http://www.unimed-nzoz.pl/psychoterapia/
Znajduje się a ulicy Młodej Polski. jest tam możliwość zapisania sie na darmową psychoterapię w ramach umowy z nfz ( oferta jest skierowana do osób zameldowanych na terenie miasta Krakowa).

Prowadza równiez konsultacje psychiatryczne dla osob uzależnionych od substancji psychoaktywnych.
Odpowiedz
#8
Tak się składa, że w Krakowie są również oddziały Promitis. Pod adresem https://centrum-terapii.pl/ znajdziecie więcej informacji, w tym również dane kontaktowe. Warto to sprawdzić, tym bardziej ze terapie w Promitis są niezwykle skuteczne.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecana pizzeria w Krakowie Surman1 1 120 01-30-2024, 04:16 PM
Ostatni post: Kulka424
  Reklama w Krakowie - gdzie zamówię szyld? Kulka424 2 614 12-09-2023, 07:19 PM
Ostatni post: demon
  Gdzie w Krakowie naprawiają automatyczne skrzynie biegów? Kulka424 2 391 09-23-2023, 09:47 PM
Ostatni post: paulina
  Gdzie dobrze zjeść w Krakowie? kapelka 0 288 05-10-2023, 07:57 AM
Ostatni post: kapelka
  Dobry elektryk w Krakowie? Kulka424 0 156 02-16-2023, 11:56 AM
Ostatni post: Kulka424
  Polecana firma przeprowadzkowa w Krakowie? Surman1 1 1,244 01-30-2023, 11:54 AM
Ostatni post: Kulka424
  Profesjonalny zakład szklarski w Krakowie Kulka424 1 3,180 08-26-2022, 11:53 AM
Ostatni post: mirimiri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości