Restauracje Warszawa – gdzie z dzieckiem?
#1
Interesuje mnie restauracja, do której mogłabym bez obaw zabrać kilkuletnie dziecko, a ono nie będzie się tam nudziło. Co polecacie młodej mamie? Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Ja ze swoim TŻ zaglądam czasem w centrum na wilczą do Ganesha, bardzo fajna indyjska knajpka z klimatem i jakiś czas temu odkryliśmy, że przygotowują salę dla dzieci, gdzie można będzie dziecko zostawić pod opieką a samemu spokojnie zjeść. Tak czy siak to miejsce akurat mogę polecić, smacznie i fajnie Smile
Odpowiedz
#3
A co powiecie o Bubbles Bar Warszawa ? Wydaje mi się, że mimo smacznego jedzenia o niecodziennym smaku, będziecie się tam dobrze czuć. Zjecie tam na przykład tatar z pomidora, czy nogi z kraba kamczackiego. Dla dzieci również przygotowane są ciekawe zestawy. Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego, powinniście zamówić stolik przez TripadVisor - dostaniecie dodatkowo kieliszek szampana gratis.
Odpowiedz
#4
A mnie interesowała dobra restauracja szczecin  ? Czy ktoś z was może mi polecić miejsce, gdzie można dobrze i smacznie zjeść w tej lokalizacji? Czytałam w internecie, że ponoć bardzo dobra jest tam restauracja Stara Komenda, nawet tam oferują piwa ze swojej browarni. Brzmi naprawdę ciekawe i smacznie...  Może ktoś z was tam był i miał przyjemność kosztowania ich kuchni?
Odpowiedz
#5
Jak ktoś prowadzi własną działalność, to na pewno interesują go kwestie związane z tym, jak dokładnie taką działalność prowadzić. Powinniście wejść sobie na stronę https://www.biznesnetworking.pl/przeglad...del-stolu/ , bo tam macie wiele fajnych szczegółów.
Odpowiedz
#6
Sporo fajnych poleceń z Warszawy Wink jeśli natomiast będziecie akurat w drugim najbardziej odwiedzanym miejscu w Polsce, w Krakowie , polecam udać się do restauracji Pod Złotą Pipą https://restauracja-pipa.pl/pl.restaurac...kowie.html. Kapitalne miejsce dla stałych bywalców, ale również chętnie wybierane przez turystów. Można określić je w trzech słowach: smacznie, tanio i klimatycznie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie mogę zakupić naprawdę wytrzmałe buty? Kulka424 2 600 10-30-2023, 02:17 PM
Ostatni post: dzika



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości