Rozeznanie
#1
Chciałabym zapytać wszystkich co tutaj zaglądają lub chociaż raz zajrzą o to ile dzieci planujecie w swoim małżeństwie (związku)
Na razie nie zdradzę ile mnie sie marzy aby nie zakłócać mojego mini badania
Wink
Odpowiedz
Polecamy
#2
My z narzeczonym planujemy trójkę dzieci. Ajak będzie na prawde to zobaczymy. W bogacących się społeczeństwach liczba dzieci na kobietę maleje. Obawiam się że nas też może dotknąć to zjawisko. Nie poddajemy się jednak i planujemy 3Big Grin
HeartHeart
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty...
Pamiętajcie mężczyźni tak to odbierają...
HeartHeart
Odpowiedz
#3
My planujemy dwójkę, na razie mamy jedno :-) a z drugim poczekamy jeszcze z rok żeby różnica między jednym a drugim nie była zbyt duża :-)
Odpowiedz
#4
My chcemy mieć 3 lub 4 ale niestety zależy to tylko od finansów. Nie wiem czy będziemy w stanie utrzymać dzieciaki, tak żeby nie biedowały i móc zapewnić im jakąś przyszłość. Na pewno chcemy mieć dwójkę ale jeżeli będą pieniążki to będzie więcej.
Odpowiedz
#5
Ja jestem już w wieku "poprodukcyjnym". Planowałam dwójkę, wyszło jedno. Nie zawsze sie układa tak, jak byśmy tego chcieli... Mądrze mówi polana92 - trzeba dzieciaki móc utrzymać, wykształcić i zapewnić im jako taki start w dorosłe życie. I mieć dla nich duuuużo czasu w procesie wychowania, być z nimi jak najwięcej. Nikt i nic nie zastąpi dzieciom wspólnych posiłków, rozmów, wakacji. To jest ich największy kapitał na przyszłość.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości