Skuteczna dieta
#1
Hej dziewczyny!! Odchudzałyście się przed ślubem? Ja mam jeszcze sporo czasu ale już zastanawiam się nad zrzuceniem paru kilogramów Big Grin Zrobiłam sobie analizę składu ciała i kupiłam 3 dniową dietę na start http://www.sklepdiety.pl/sklep,127,3_dni...alife.html z Herbalife. Bardzo fajna taka dieta - koktajle sa naprawde dobre, choć myślałam, że to kolejny paskudny specyfikTongue No i przygotowuje się je szybko - w pracy zamiast kawy robię sobie rano taki koktajl Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Skuteczna dieta to taka która jest pełna witamin i ogólnie jest ZDROWA. Radzę poczytać na internecie ogólne wskazówki co do zdrowego żywienia. Nie trzeba od razu wchodzić w w jakąś restrykcyjną dietę itp. Wystarczy na początku trzymać się ogólnych zasad zdrowego żywienia i będzie dobrze.
Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie hybrydą Shellac CND
Odpowiedz
#3
Ja się nie odchudzałam przed ślubem bo już miałam wtedy idealną sylwetkę. Ogólnie to nie polecam się odchudzać tylko na jakąś specjalne okazję. Tak ja Agaaga tu napisała po prostu warto żyć na zdrowo cały czas i nie myśleć ylko o zrzuceniu paru kilo. Myślcie trochę szerzej o swoim wyglądzie i swoim zdrowiu.
Każda chwila jest dobra, żeby zmienić swoje życie sprzątanie Wrocław
Odpowiedz
#4
Ja bym zapytał o to jakiegoś specjalistę Wink
Była już taka zmęczona ludźmi mówiącymi jej, co będzie dla niej dobre.
Odpowiedz
#5
Ja jestem tego samego zdania co mój poprzedni. Nic dodać, nic ująć Smile
Tańcz, powiedział Człowiek - Owca. Tańcz jak najpiękniej. Tak, żeby wszystkich zachwycić.
Odpowiedz
#6
Dzięki wielkie za wszelkie porady Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Big Grin
Odpowiedz
#7
najlepsza jest dieta, ograniczenie tłuszczu i słodyczyWink oraz oczywiście ćwiczenia Smile dlatego warto ćwiczyćWink
Jeśli się umie szukać, to w każdej szafie można zmaleźć trupa.
Odpowiedz
#8
Jako wspomagacz diety można dodatkowo zaopatrzyć się w suplement wspomagający odchudzanie lub herbatkę o właściwościach odchudzających. Można znaleźć ich cały szereg tutaj: https://aptekaprima24.pl. Dzięki temu razem z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym można osiągnąć pożądane efekty w krótkim czasie.
Odpowiedz
#9
Dobra dieta wymaga wprowadzenia również róznych odpowiednich suplementów, dla mnie doskonałym produktem ostatnio stał się super-żywność Funcmeal Superfoods Drink http://funcmeal.pl . Chce go kupić dla siebie, ponieważ uzupełnia on organizm we wszystkie niezbędne składniki, dodatkowo pobudza, wpływa na poprawę koncentracji. Według mnie jest naprawdę świetny.
Odpowiedz
#10
Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Wink
Och tak, zmienianie świata szło mi świetnie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dieta przed ślubem araszka 33 13,405 5 godzin(y) temu
Ostatni post: shakira
  Dieta oczyszczająca ziomerone 13 4,947 01-15-2023, 01:06 AM
Ostatni post: domin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości