Striptizer
#1
Smile 
Drogie panie czy chcecie mieć striptizera na swoim wieczorze panieńskim.
Ja miałam moje szalone przyjaciółki załatwiły mega przystojniaka i się rozebrał do rosołuBlush
Powiedziałam o wszystkim mojemu misiowi, był troche zazdrosny, ale w sumie to spodziewałam sie bardziej. Chyba tez miał striptiz ale nic od niego nie wyciągnęłamSad

Piszcie czy też chcecie mieć lub miałyście striptiz lub innego typu szalone atrakcje
Odpowiedz
Polecamy
#2
Nie podoba mi sie i nigdy nie popieram tego typu pomysłów. Może dla niektórych taki test wierności jest dobry ale ja uważam ,że jeżeli dwoje ludzi chce ze sobą spędzić całe życie to nie powinni robić takich testów.

A szalone to może być lot z paralotnią lub inne ekstrema, przy tym striptizer to śmieszny chłopczyk
Odpowiedz
#3
Bajerka ale fajnie.
Najlepiej jakby to moje przyjaciółki zorganizowały tak, żebym miała taką super niespodziankę i oczywiście żebym nic nie wiedziała ani nie podejrzewała i z dostawą do domu.
Ale żeby była jasność nie poszłabym z takim facetem - fuj
Sam striptiz jest okBig Grin
Odpowiedz
#4
Oj dziewczyny nieładnie

W sumie to się nie dziwię.
Ale z drugiej strony to nie wiem jakbym przeżył gdyby moja Żaka miała striptiz na swoim panienskm wieczorze. Właściwie jeden wieczór ale jak może zapaść w pamięć.

Pozdrawiam i miejcie się na baczności bo moj kumpel zrobił jaja bo udawał striptizera na panienskim swojej narzeczonej i skonczyl sie on szybko Smile ale zakonczyl soczyscie (podobno)
Odpowiedz
#5
ja nie popieram takiej idei ale nawiązując do wypowiedzi lary nie wiem co to ma wspólnego z testowaniem, striptizer ma robić swoją robotę a nie iść do łóżka-to tylko moja opinia.
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#6
Nigdy, mimo, że jestem hetero, nie podobał mi się męski striptiz. Facet to musi być facet a nie wydepilowany goguś wijący się przed podnieconymi laseczkami.
Odpowiedz
#7
Osobiście jestem przeciwna striptizowi. Przy okazji rozbawiają mnie opinie panów, którzy sami na swoich wieczorach kawalerskich mają striptiz, ale nie chcą słyszeć, aby ich dziewczyny miały takowy na swoich wieczorach panieńskich. Podwójna moralność? Jak sądzę, każdy może oczekiwać od drugiej połówki tylko tego, co może sam zaoferować. Kiedyś takim problemem było dziewictwo, dziś striptiz, ciekawe...
Odpowiedz
#8
Też jestem przeciwna. A może coś równie ciekawego http://sklep.planowaniewesela.pl/produkt...-opk.-3144 zestaw do tresury przyszłego męża. Może być ciekawie Wink
Odpowiedz
#9
Szczerzę? Nigdy nie widziałyśmy ze swoimi koleżankami takiego czegoś. Zawsze wystarczał nam alkohol, dobra zabawa i wspomnienia ;]

Mój panieński wyglądał tak, że zrobiliśmy sobie składkę i pojechaliśmy busem do domków. Tam robiłyśmy sobie ognisko, bawiłyśmy się w paintball oraz popiłyśmy ;]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości