Sukienki na wesele
#1
Potrzebuję przede wszystkim pięknych, dobrze wykonanych i modnych propozycji w zakresie sukienek wieczorowych, bo niedługo moja przyjaciółka ma wesele i musze sobie sprawić jakąś ładną propozycję która będzie dobrze wykonana i jednocześnie trafia w aktualne trendy. Ogólnie lubię takie bardziej obcisłe z ładnym dekoltem i odkrytymi plecami. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie Wasze podpowiedzi bo mi już brakuje pomysłow i sama nie wiem gdzie ich szukać. Pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
Polecamy
#2
Według mnie jeżeli przede wszystkim jesteście na etapie poszukiwań pięknych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie sukienek wieczorowych oraz takich na ślub to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia to jak dokładnie prezentują się aktualne oferty na Allani, gdzie akurat jeśli ma być to sukienka na wesele to znajdziesz szereg propozycji, które pozytywnie zaskakują jakością wykonania i propozycjami w najmodniejszych trendach. Ja dość długo szukałam bo nie mogłam się zdecydować, ale ostatecznie postawiłam na "Wizytowa sukienka z broszką Monnari" która naprawdę jest mega, no i też sama cena mnie pozytywnie zaskoczyła Wink
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bitcoin jako prezent na wesele? Daricho 2 2,163 10-17-2023, 03:01 PM
Ostatni post: Malgosia_32
  Sukienka na wesele Wioletta88 1 2,187 10-29-2022, 07:35 PM
Ostatni post: Monika55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości