suknia – którą wybrać – pomocy!!!
#1
Od pięciu miesięcy chodziłam po różnych warszawskich salonach poszukując swojej wymarzonej sukni i szczerze mówiąc już się załamałam że nic nie znajdę – byłam dosłownie wszędzie! I żadna nie spełniała moich oczekiwań. Ogólnie mówiąc szukałam czegoś oryginalnego z ciekawego materiału. Przez przypadek trafiłam do atelier Juliette na ul. Mokotowskiej w Warszawie i tu pojawił się kolejny problem…bardzo podobają mi się aż 4 suknie z kolekcji Higar Novias i kompletnie nie wiem na którą się zdecydować, bo to że jedną z nich wybiorę to już postanowione. Napiszcie proszę która Wam się najbardziej podoba?
Dodam że nosze rozmiar 38 i mam 175 cm wzrostu

[Obrazek: 1138a.jpg]
[Obrazek: 1a_hrpeewp.jpg]
[Obrazek: 1b_hrpeewx.jpg]
[Obrazek: 1c_hrpeewe.jpg]
Darmowe ogłoszenia ślubne :

Lento.pl
Odpowiedz
Polecamy
#2
Dla mnie pierwsza i czwarta to jest to co może olśnić twojego mężczyznęSmile
Odpowiedz
#3
Podobają mi się dwie - 2 i 4Wink
Odpowiedz
#4
Wszystkie są cudne!!! Ja bym wybrała tą czwartą bo mam trochę odstające łopatkiSad Ale bardzo mi się też podoba ta pierwsza.Big Grin
Odpowiedz
#5
Mi najbardziej podoba się 2 Smile
Odpowiedz
#6
zdecydowanie 2 Smile
Odpowiedz
#7
Jest tyle sukien w sklepach, najchętniej zdecydowałabym się na 10 albo i więcej Smile
Odpowiedz
#8
zdeszdowanie suknia nr 3!
Odpowiedz
#9
Zdecydowałaś już się na którąś? Smile
Odpowiedz
#10
Witaj Misiaczek!

Moim zdaniem to pierwsza jest najładniejsza i sugerując się Twoimi gabarytami będzie Ci w niej prześlicznie Angel Jeśli potrzebowałabyś jeszcze jakiś wskazówek lub rad to zapraszam Cię na mojego bloga, w którym znajdziesz wiele postów o całej oprawie ślubno-weselne, fotografie, pierścionku zaręczynowym itp. Poszukaj na www.dekoratorniakasiukrzeminskiej.blogspot.com. Umieszczam tam codziennie nowe posty, które mogą Ci się właśnie teraz przydaćShy Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaka suknia? stokrotka 14 25,098 04-19-2023, 12:45 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości