Szklane zabudowy?
#1
Komu w Warszawie mogę zlecić wykonanie szklanej zabudowy wnęki?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Sprawdź sobie na ofertę na https://szklarzwarszawa.com/oferta/szklo...ura-firmy/ . Podobno warto powierzyć mu wykonanie czegoś takiego, gdyż robi to bardzo dobrze.
Odpowiedz
#3
Hej. Czy wspomniana przez Cienie firma wykonuje też całoszklane zabudowy balkonów? Bardzo podoba mi się takie praktyczne i estetyczne zarazem rozwiązanie , także szukam rzetelnych fachowców z Warszawy lub okolic. Jak na razie najbardziej zaciekawiła mnie oferta https://szklanorama.pl/ . Firma deklaruje montaż w jeden dzień, widziałem też na stronie przykładowe realizacje, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Odpowiedz
#4
Hej wszystkim! Od niedawna korzystam z zabudowa balkonu Warszawa, który zyskałem dzięki lokalnej firmie specjalizującej się w takich usługach. Co za zmiana! Mój balkon w centrum Warszawy stał się oazą spokoju i relaksu. Dzięki doskonale zaprojektowanej zabudowie, mogę korzystać z tej przestrzeni przez cały rok. Nawet w deszczowe dni mogę tu poczytać książkę czy wypić kawę, bez obaw o pogodę. Cieszy mnie również, że zabudowa dodatkowo wycisza hałas miejskiego zgiełku. To była świetna inwestycja, którą polecam każdemu z Was!
Odpowiedz
#5
Dziękuję Wam za wszystkie dotychczasowe rady i wsparcie dotyczące mojego projektu ogrodu zimowego na balkonie. Zdecydowałem się już na zabudowa balkonu Warszawa, która jest kluczowym elementem całego przedsięwzięcia. Warszawa, czy znacie kogoś, kto mógłby mi pomóc w tym procesie? Może ktoś z Was miał już doświadczenie z takim projektem i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Odpowiedz
#6
Jak planujecie szklane zabudowy to takie miejsce budowy musi być odpowiednio oznakowane, tak stanowią przepisy. Do tego przydadzą się nicrobase modułowe podstawy drogowe które utrzymają znaki ostrzegawcze czy informacyjne w odpowiedniej pozycji.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szklane wykończenia w mieszkaniu? Surman1 2 156 04-05-2024, 12:15 AM
Ostatni post: Maestro
  Zmywarka do zabudowy Malgosia_32 1 230 09-21-2023, 03:27 PM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości