Szukam powerbanku
#1
Jak w temacie - chciałabym kupić jakiś porządny powerbank. W necie trafiłam na taki poradnik http://www.guki.pl/jaki-power-bank-wybrac/ Warto się nim kierować Waszym zdaniem?
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w boju.
Odpowiedz
Polecamy
#2
Polecam powerbanki tplink. Te o większej pojemności naprawdę szybko i wiele razy ładują telefonWink Mój jest co prawda trochę cięzki, ale wystarcza mi nadwa dni praktycznie ciągłego używania, także polecamWink
Odpowiedz
#3
Najważniejsza jest pojemność powerbanka. Im większa tym lepsza, bo na więcej ładowań wystarczy. Ja ma 10 000, bo mój telefon prawie cały czas musi być podłączony.
Odpowiedz
#4
Podstawowym parametrem, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu powerbanku jest jego pojemność. Aby dobrze wybrać, najpierw musisz ocenić swoje potrzeby: jak dużo dodatkowej energii potrzebujesz? Jeżeli szukasz powerbanku z myślą o podtrzymania telefonu przy życiu przez kilkadziesiąt minut – wystarczy Ci mały model z baterią w granicach 2500 mAh. Jeśli jednak możesz być narażony(-a) na kilka dni bez dostępu do gniazdka, potrzebne Ci będą bardziej pojemne modele, rzędu 7500 – 10000 mAh a nawet więcej! Pamiętaj przy tym, że wzrost pojemności zawsze idzie w parze z większą wagą i wymiarami. Decydujesz się na dużą dawkę mAh?
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo.
Odpowiedz
#5
Tutaj ważna jest przede wszystkim odpowiedź na pytanie: co zamierzasz ładować Powerbankiem? Od tego zależy czy musisz szukać akumulatora z wyjściem 1A (dającym prąd o natężeniu 1 Ampera) – do ładowania telefonu, odtwarzacza MP3 lub nawigacji czy 2A – do tabletu czy innych urządzeń mobilnych (także niektórych smartfonów).
W większości wypadków w standardzie mamy do czynienia z napięciem 5V przy natężeniu 1A. W droższych egzemplarzach z kolei mamy zwykle dwa porty USB, z których jeden ma możliwość szybszego ładowania – 2A. To najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Po takie też warto sięgnąć, jeśli planujesz zasilać więcej, niż jeden smartfon czy tablet.
Należy również pamiętać, iż wpływ na wydajność ładowania ma także żywotność baterii w akcesorium.
Inną, równie istotną kwestią jest rodzaj dostępnych portów w banku energii. W niemal wszystkich wypadkach do dyspozycji mamy złącza microUSB-USB, a więc porty najpopularniejsze w świecie mobilnych urządzeń, pozwalające na bezproblemowe ładowanie bez konieczności sięgania po adapter.
Jesteśmy niestałymi, głupimi istotami ze słabą pamięcią i ogromnym darem do samozniszczenia
Odpowiedz
#6
Sprawdź różne porównania...
Odpowiedz
#7
Dzięki wielkie za wszystkie prezenty Smile Na pewno mi się przyda Smile
Przeciwności losu nie są przeszkodą na drodze życia. Są częścią tej drogi.
Odpowiedz
#8
Są rankingi w necie.
A Ty nigdy nie zrobiłeś nic głupiego z powodu uczuć?
Odpowiedz
#9
jest tego mnóstwo . zależy do jakiej ceny cie interesuje
Tracimy i tracimy, ale nadal tu jesteśmy. Trzęsiemy się, stojąc w miejscu, i boimy się cokolwiek zrobić.
Odpowiedz
#10
nawet fajny ale lepiej poszukać jeszcze w innych sklepachWink na pewno będzie taniej
Szczęście w życiu to lipa.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam ubezpieczenia mieszkania johnny321 10 2,581 08-30-2023, 04:26 PM
Ostatni post: pola1236



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości