Tablice informacyjne
#1
Szukam firmy, która szybko i solidnie zaprojektuje i wykona grawerowane tabliczki informacyjne, szyldy informacyjne w rozsądnej cenie. Znalazłem kilka ciekawych propozycji na Grawernia.pl, ale chciałbym poznać Wasze opinie. Może macie sprawdzone firmy?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Hm... A może byłoby warto doradzić się troszkę w tym temacie znajomych? Sądzę, że oni mogliby bardzo pomóc Smile
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
Odpowiedz
#3
Takie tablice to naprawdę bardzo przydatna sprawa. Uważam, że nie jedna osoba z tego skorzysta.
____
http://czestochowa.stronywww-24.pl/
StronyWWW-24, ul. Zimorowicza 6, 42-200 Częstochowa
Odpowiedz
#4
Na innych stronach nie brakuje informacji na ten temat. Najpierw poszukaj, zanim założysz nowy temat.
Może tym właśnie jest miłość - pragnieniem, by ktoś inny zwrócił ci ciebie wzmocnionego przez jego wizje, opatrzonego w jego scenariusz.
Odpowiedz
#5
Temat jakich wiele, i nigdy nie poznamy jednej wspólnej odpowiedzi. Nie powinno to jednak stanowić żadnego zaskoczenia, każdy z nas ma na niego inne spojrzenie.
Grilla musiał wymyślić jakiś Amerykanin. Wiem, że ludzie przypiekają mięso nad ogniem od dziesiątków tysięcy lat, ale Amerykanie zrobili z tego religię.
Odpowiedz
#6
Nigdy nie korzystałem z tej witryny. Niestety nie będę w stanie nic tutaj doradzić.
Śmierć, czy groźba śmierci, musi mieć własny język, specyficzna gramatykę i słownictwo
Odpowiedz
#7
Standardowe tablice informacyjne znajdziecie w typowych sklepach z wyposażeniem BHP Jeśli jednak chcecie napisać na takiej tablicy wlasny tekst to musi się to odbyć na zamówienie. Proponowałabym poszukać takich usług bezpośrednio u producenta. Dzięki temu ominiecie dodatkowe opłaty.

Produkcją tablic zajmuje się na przykład firma Tioman:
http://tioman.pl/pl/podkategorie/oznakowanie-pionowe

Daję tutaj ich stronę
Odpowiedz
#8
Ja niedawno kupiłam sobie taką tablicę magnetyczną i to był dobry wybór. Wcześniej wszystko zawieszałam na lodówkę, a to nigdy nie wygląda zbyt dobrze. Tablica magnetyczna to o wiele lepszy pomysł!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości