Tak Was oszukuja Zespoły ,dj ,Kamerzyści i fotograf!!!
#1
Szanowni Państwo Młodzi oraz klienci poszukujacy zespołu ,orkiestry czy kapeli na wesele.zabawe ,studniówke itp. impreze okolicznościowa.
Przede wszystkim sami poszukujcie zespołu ,ktory Wam sie podoba a nie pytajcie w Restauracji czy w lokalu gdzie bedzie Wasza impreza bo tam są układy i układziki!!! Właściciele takowych Restauracji maja układy z zespołami i te zespoły wcale ale to wcale nie sa najlepsze!!! Te zespoły płacą włascicielom Restauracji za to ze Ci ich polecają i od kazdego polecenie z podpisaną umowa płacą minimum 10% od kwoty za jaką podpisali umowe z Młodymi a wygląda to tak np :
Zespół 2 osobowy gra za 2000zł to własciciel bierze 10% to jest 200zł i to razy 4 weekendy jak poleca ten zespół to= 800zł
jak zespół liczy wiekszyskład np 3 osoby i bierze 3000zł to 10% to 300zł wiec sami Państwo policzcie jakie to są pieniążki ???
I takie układy funkcjonuja wszędzie w kazdej Restauracji a nawet na wiejskich salach bo osoby ,które zarzadzaja taka sala też mają swoje układy!!! Tak samo jest z fotografami i kamerzystami wiec policzcie ile własciciele Restauracji zarabiaja za jedna noc i w miesiacu lewych pieniażków???!!! Więc nie liczcie na to że Własciciel Restauracji poleci Wam naprawde dobry zespół i fajnie grający ! Będzie to zespół ,który płaci mu characz za to ze ten ich poleca .I nie prawdą jest to ze zespół dobrze gra bo ma napiety grafik! On ma poprostu Układ albo układy!!!!
Ale nikt Wam tego szczerze nie powie i nie przyzna sie do tego .
Wesela to dziś przemysł i biznes dla oszustów o cwaniaków ,wiele zespołów nie ma pojecia o graniu a wrec przeciwnie nie potrafia grać tylko puszcaja mp3 a ewentualnie jakas wokalistka coś pospiewa .
Jeśli piszę nieprawde niech sie wypowie zespół który ma zlecenia bez układów.Chetenie go posłucham .
Pozdrawiam ,Zniesmaczony tym wszystkim Muzyk.[/size]
Odpowiedz
Polecamy
#2
Może się takie działanie nie podobać, ale w krajach rozwiniętych już dawno się z tym pogodzono i istnieje termin na tego typu zachowania biznesowe networking: http://pl.wikipedia.org/wiki/Networking_%28biznes%29
kapele-wesele.pl - wyszukiwarka zespołów weselnych
Odpowiedz
#3
sranie w banie to jest zwykłe oszustwo i korupcja!!! Mówisz ,ze w karajach rozwinietych sie z tym pogodzono??? Mylse ze nie ,tylko ktos komu z tym jest na reke stara sie to za wszelka cene utrzymac! Niby jest CBA ale kogo oni znalezli i zlapali a na zwykłych weselach ile jest korupcji!!! Jedno wielkie oszustwo! Ludzie ktorzy pojecia o muzykowaniu nie maja graja wesela a zespoły ,ktróre flaki z siebie wyprówaja nie maja szans zaistniec i chociazby przyjechały prosto z festiwalu w Sopocie czy San Remo ,bo i tak zagra zespół ,który ma układy w restauracji .Wiec o czym my dyskutujemy??? Ludzie daja sie nabrac bo nie wiedza o tych przekretach i układach ! Zeby zespół zagrał na weselu to klient musi byc bardzo zdesperowany zeby zagrał zespoł ktory On sobie sam wybarał a nie polecił mu go Własciel restauracji !!! To własciciele restauracji rzadza rynkiem muzycznym a nie muzycy i zespoły bo chociaz pieknie graja i tak nigdzie nie zagraja bo kto ich poleci???Jak tam liczy sie kasa za polecenie a nie to ze ktos pieknie gra!!!
Kiedys zespół musial prezentowac jakis poziom i umiejetnosci a dzis wystarczy ze potrafi właczyc guzik aby mp3 uruchomic!!!
Skoro piszesz ze ktos sie z tym pogodzil to pewnie tez masz niezłe układy.Ja nigdy nie wchodziłem w zadne uklady !!! Bo moja ambicja zawsze bylo zeby to klient mnie znalazł dlatego ze dobrze wykonuje swoja prace a nie za to ze komus odpale za to ze klient do mnie przyjdzie .Na tym polega róznica Ze ja staram sie robic cos sumiennie i dokładnie a wiekszos ma to w d... wazne ze ma uklad wiec i tak zagra
Wiele zespołów to jakas zbieranina ,ktore poszerza sklady w zaleznosci od sytuacji i chwii ,a pozniej perkusita udaje ze gra basista trzyma sie gitary wszyscy swietnie na scenie sie bawia,robiac z ludzi idiotow ! Tego wszyscy chcemy???? Zadajmy sobie pytanie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zespoły na wesele! simonanowak 7 26,036 12-07-2023, 10:23 AM
Ostatni post: mariusz90
Information Uwaga na nieliczne zespoły WiesławGąbka 6 29,850 12-27-2015, 03:44 PM
Ostatni post: rkowalczyk
  Zespoły Muzyczne na Wesela mirex 2 13,438 04-04-2012, 12:33 AM
Ostatni post: Elunia
  Najlepsze zespoły muzyczne oraz inne atrakcje na wesele !!! ArteMusic 1 17,172 05-19-2011, 11:07 AM
Ostatni post: agnieszka0346



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości