Tradycyjna czy nie ?
#1
Witam. Zastanawiam się nad wyborem sukni. Czy ona musi być koniecznie białą ? Strasznie podobają mi się suknie Ecru i złote. COś w tym stylu :
[Obrazek: suknia_slubna-sandra_d.jpg]

Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach . I strasznie mi się podoba. Czy nie jest zbyt ekstrawagancka ?
Odpowiedz
Polecamy
#2
jest prześliczna ; )
Odpowiedz
#3
w zasadzie biel oznacza czystość więc odpowiedz sobie na pytanie sama;-) pozdrawiam
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#4
No i co z tego, że oznacza. To jest właśnie hipokryzja, jak widzę Pannę Młodą w ósmym miesiącu ciązy, z welonem do ziemi i w białej sukni to śmiać mi się na głos chce. Idż w takiej, w której ładnie wyglądasz i która Ci się podoba Smile
Odpowiedz
#5
"Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach " Mało subtelny SPAM.
Odpowiedz
#6
Hej, idź w takiej sukni która najbardziej Ci się podoba i w której dobrze się czujesz. Przecież to jest twój dzień!
Odpowiedz
#7
Oczywiście że nie musi być biała Smile
Odpowiedz
#8
halo halo i zdecydowałaś się na nią?
Odpowiedz
#9
Przepiękna sukienka! O wiele ładniejsza niż wiele białych.

Uważam, że nie musi być biała, choć ja osobiście taką planuję. Ale bardzo mi się podobają bordowe Big Grin
Odpowiedz
#10
Suknia jest przepiękna! Smile Ale to panna młoda powinna decydować, bo to ona będzie w centrum uwagi i musi się przede wszystkim dobrze czuć w stroju ślubnym. Moja znajoma brała ślub w spodniach, miała biały komplet - szerokachne spodnie i maleńka góra bez ramiączek, we włosach miała białą różę (bez welonu) i taką samą pojedynczą różę zamiast bukietu. Wyglądała zjawiskowo, choć moherowe ciotki były zgorszone.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości