Warto iść na studia?
#1
Jakie jest Wasze podejście do studiowania? Uważacie, że warto? Wiele osób twierdzi, że studia i tak nie pomagają w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Ja jednak od zawsze chciałam studiować. Teraz zastanawiam się nad gospodarką przestrzenną na WSEIZ w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ar...zestrzenna . Uczelnia podobno bardzo dobra. Ktoś z Was kończył ten kierunek?
Odpowiedz
Polecamy
#2
studia to dobry pomysł i na pewno znajdziesz pracę jak skończysz studia związane z branżą IT
czy ten kierunek, który podałaś jest dobrym pomysłem.. hmmm.. zobacz czy są oferty pracy po tym kierunku
Odpowiedz
#3
oczywiście że warto choćby dla samego statusu społecznego i rozwinięcia się
Odpowiedz
#4
Zależy, jakie studia, ale studia techniczne mogą pomóc.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem jak najbardziej warto Smile
Odpowiedz
#6
Pewno że warto. Nawet po to, by zasmakować studenckiego życiaSmile
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
Odpowiedz
#7
A ja tak z innej beczki - co sądzicie o akcjach pracowniczych? Warto Waszym zdaniem w nie inwestować? Jak to jest z podatkiem od nich? ja znalazłam jakies takie porady http://www.phisa.pl/PL-H53/podatek-od-sp...czych.html ale możecie mi coś doradzić od siebie?
Im dłużej żyje ślepiec, tym więcej widzi.
Odpowiedz
#8
Według mnie warto podjąć studia. W późniejszej pracy zawodowej na pewno się przydadzą. Smile W czasie awansów ukończone studia są jednym z wymogów w większości firm.
Odpowiedz
#9
Myślę że lepiej jeśli ma się jakieś wykształcenie. Zawsze to jakaś zaleta przy szukaniu pracy.
Odpowiedz
#10
Warto. Nawet mimo intensywnie uprawianej ostatnio publicystyki, z której wnioskować można, że studia przygotowują tylko do pracy w pubie... Europeiści i kulturoznawcy po UJ są publicznie chwaleni na Facebooku przez Pub Sarmacja za doskonałe umiejętności czyszczenia barmańskiego szkła, a Gazeta Wyborcza rozpisuje się o bezrobociu wśród absolwentów szkół wyższych. Z drugiej strony, wielu młodych ludzi i ich rodziców oczekuje, że studia zagwarantują zatrudnienie, zapewnią prestiż i przygotują do pracy. Dysonans między oczekiwaniami i rzeczywistością bierze się z niezrozumienia wartości studiów. Studia nie uczą zawodu - ale wciąż warto na nie pójść.
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Soczewki - dlaczego warto? dzika 1 359 11-28-2023, 02:15 AM
Ostatni post: Malgosia_32
  Fototapety- warto? Kulka424 6 2,639 06-22-2023, 06:47 AM
Ostatni post: lucja
  Jakie blogi kulinarne warto czytać w wolnym czasie? kapelka 0 180 05-24-2023, 07:40 AM
Ostatni post: kapelka
  Czy warto zrobić sobie tatuaż? meva100 7 3,459 05-23-2023, 07:06 AM
Ostatni post: shakira
  Zastanawiam się kiedy warto rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego? Malgosia_32 0 177 02-10-2022, 05:19 PM
Ostatni post: Malgosia_32



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości