Wasze ulubione marki torebek?
#1
Hej, możecie podpowiedzieć mi jakie są Wasze ulubione marki torebek i jednocześnie, gdzie warto ich szukać zwracając uwagę na jakość, styl i oczywiście funkcjonalność bo musi też mieścić wszystkie ważne drobne akcesoria, portfel, czy też dokumenty. Mogę liczyć na podpowiedzi, bo naprawdę już sama nie wiem w jakim kierunku pójść. A też nie chcę przepłacić za torebkę, która po krótkim okresie użytkowania będzie kompletnie do wyrzucenia. Pomożecie? Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Moje ulubione na co dzień to oczywiście shopperki i jeśli chcesz mieć większy wybór możliwości ora wariantów to na pewno warto zajrzeć do portalu Domodi. To miejsce w którym mam od razu szeroki wybór propozycji z wielu sklepów i to zarówno jeśli chodzi o modele, kolory, rozmiary i też możesz sobie od razu wyselekcjonować je pod względem budżetu. U mnie najczęściej wygrywa torebka guess bo jakość wykonania i styl naprawdę pozytywnie zaskakują. Mój wybór to G Vibe (PB) HWPB86 58060 MLO, pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Jak mam być z wami szczera, to mnie do gustu przypadły torebki Bigordi. Mają klasyczne modele jak i te bardziej na czasie - kolorów również jest sporo, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Mnie w oko wpadła zielona torebka damska i myślę, że już niebawem zdecyduję się na jej zakup.
Odpowiedz
#4
Nie mam ulubionej marki torebki, bo nie tylko to dla mnie jest ważne. Mnie aktualnie wpadła w oko oferta Zagatto.pl, bo nie tylko dostępna jest niejedna ładna torebka damska, ale i męska torba na ramie. Także według mnie warto tam zerknąć i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedz
#5
Cześć, zastanawiam się nad zakupem torebki handmade. Czy są tutaj osoby, które miały już doświadczenie z tego typu zakupami? Chętnie poznałbym Wasze opinie i może jakieś polecenia co do konkretnych firm, które oferują naprawdę wyjątkowe torebki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości