Wesele bez alkoholu
#1
Spotkałam się kilkakrotnie z sytuacją, kiedy na weselu nie było ani grama alkoholu. W jednym przypadku oboje państwo młodzi i ich rodzice byli całkowitymi abstynentami. Podobno ślubowali. Czy ktoś z Was zetknął się kiedyś z takim weselem? Swoją drogą, szanuję taką konsekwencję... Rolleyes
Odpowiedz
Polecamy
#2
Tak, ja się zetknąłem i rozumiem. Skoro tak zdecydowali młodzi a to jest ich impreza to trzeba się do tego dostosować i nie biegać do najbliższego sklepu i pić na szybko w parku. Wesele bez alkoholu może być, gorzej wesele bez tańczenia a słyszałem, że dalszy znajomi tak zrobili...
Odpowiedz
#3
Ja z kolei zetknęłam się z weselem bez tańców. Na dwa tygodnie przed ślubem ojciec pana młodego nagle zmarł na serce. Za późno było, aby wszystko odkręcać, więc wesele było na siedząco i stojąco. Ale goście zachowali się na poziomie, uszanowali żałobę i nikt się nie wychylał.
Odpowiedz
#4
Takie sytuacje są straszne Sad Ja jestem na 11 dni przed ślubem i powiem szczerze, że modlę się o to, by nic przykrego się teraz nie wydarzyło. Co do braku alkoholu, to tak było u mojego kuzyna: Jego matka była alkoholiczką i zmarła na marskość wątroby, a przyszły teść był niepijącym od kilku lat alkoholikiem, więc wesele było zupełnie bez alkoholu. My to zrozumieliśmy i bawiliśmy się świetnie bez wódki, ale niestety były osoby, które do dziś to krytykują, choć od wesela minęło 5 lat.
Odpowiedz
#5
To tylko źle świadczy o tych osobach, które krytykują. Nikt nigdy nie powinien krytykować wesela, choćby zabawa odbywała się przy jajecznicy i kawie z mlekiem. A jeżeli ktoś nie umie bawić sie bez alkoholu, to... też źle o nim świadczy. Sad
Odpowiedz
#6
Wiesz, zawsze jest tak, że wszystkim nie dogodzisz i tak naprawdę, jakie by to wesele nie było, znajdzie się ktoś, kto będzie krytykować. Najważniejsze, żeby młodzi poprzez tę imprezę spełnili swoje marzenie i żeby mogli być z rodziną i z bliskimi osobami w tym ważnym dniu Smile
Odpowiedz
#7
Masz rację, że wesele powinno być przede wszystkim dla młodych i ich najbliższych. Właśnie dlatego dalsza rodzina i znajomi powinni się cieszyć, że ich zaproszono, bo to jest dla gości zaszczyt. Tym bardziej nie powinni obgadywać, w końcu mieli okazję najeść się, napić i pobawić za friko. Wink
Odpowiedz
#8
nigdy nie spotkalam sie z weselem bez alkoholu albo weselem bez tancow.
Mi osobiscie brak alkoholu zupelnie by nie przeszkadzal, natomiast, jezeli nie ma jakiejs powaznej przyczyny to braku tancow nie rozumiem. W koncu ma to byc swietowanie...
Odpowiedz
#9
Ja kiedyś byłam na takim, ale skończyło się na tym że goście po godzinie wyskoczyli po alkohol, czyli i tak nie było bez alkoholu Smile
Odpowiedz
#10
Osobiście byłem 2 razy na weselu, na którym nie było alkoholu. Na pierwszym jako osoba zaproszona - było to amerykańskie wesele, które o dziwo wyszło bardzo fajnie. Ludzie ( amerykanie ) mają w sobie jednak dużo więcej pozytywnej energii i potrafią się doskonale bawić bez wódki. Drugie wesele - gdzie byłem organizatorem to już katastrofa. Oczywiście goście składali się w 90% z polaków i bez alkoholu było bardzo cicho, smutno i sztywno. Skończyło się na tym że małe grupki znalazły alkohol na własną rękę ( sklep obok lokalu ) i połowę imprezy przeniosło się na dwór. Mina Panny Młodej bezcenna.
Hotel i Restauracja Przystań. Idealne miejsce na twoje wesela lublin.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Idealne miejsce na wesele? Aśka.B. 35 54,900 02-19-2024, 11:32 PM
Ostatni post: mayka
  Wesele do której godzniy? fotograff 7 30,173 10-23-2023, 10:55 AM
Ostatni post: mayka
  Ile piwa zakupić na wesele ramiva 1 1,515 05-05-2023, 12:48 PM
Ostatni post: romana
  Alkohol na wesele MłodaPanienka 25 51,286 08-23-2022, 10:27 AM
Ostatni post: AdekWojt
  Wesele w stolicy Maciejka 4 25,157 08-21-2022, 05:08 PM
Ostatni post: Malgosia_32
  Poszukuję Pokazu Barmańskigo na Wesele... katarzynka487 2 28,893 06-21-2022, 10:11 PM
Ostatni post: mayka
  Wesele pod namiotem romana 3 3,429 08-18-2021, 11:59 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości