weselne doświadczenia
#1
Hura jestem/jesteśmy już po WIELKIM DNIU!!!! Tylko się cieszyć bo to baaardzo stresujący dzieńUndecided
Chciałam się podzielić moimi uwagami. Po pierwsze najgorzej jest w kościele potem stres znika przynajmniej w moim przypadkuRolleyes nawet pierwszy taniec to już przysłowiowe małe piwo. I uważajcie na różnego rodzaju przesądy naprawdę można od tego zwariować i człowiek sam już nie wie jak się zachować!!!!Huh
Nam wszystko bardzo się udało. Orkiestra super!!! Swoją drogą bardzo polecam bo jest tutaj zalogowana na tej stronie - Black Jack. Catering bardzo dobry przynajmniej w mojej opinii. Może jedyny minus to nadmiar jedzenia, zostało nam go bardzo dużo. Mieliśmy ślub o 17:00 i spokojnie wystarczą 3 ciepłe posiłki oprócz obiadu i kawy. My daliśmy 4 i to był błąd, bo została cała zimna płyta i właśnie to 4 danie. I jeszcze jedno polecam wcześniej wypytać o catering jakie porcje daje itd. Dania jakie oni serwowali były typowo obiadowe ( surówka + mięso + jakiś dodatek np. frytki ), bardzo duże porcje.
Tyle z moich uwag jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem jako ta już doświadczonaShy
Odpowiedz
Polecamy
#2
My też już po i to sporo lat. Całkiem przyjemnie wspominam ten nasz cudowny dzień. Mieliśmy prawdziwe wiejskie wesele, dwu dniowe z tymże w praktyce trwało one trochę dłużejSmile Sami wiecie jak to kiedyś było, balanga przy ubiorze sali, balanga przy sprzątaniu itd.Wink Ale jedno bym zmieniła na pewno zero kamery i porządna inwestycja w fotografa!!!! Kasety i tak się nie ogląda ( swoją drogą czy ktoś pamięta co to jest w ogóle kasetaHuhWink ) natomiast do zdjęć wraca się baaaardzo często a są one niestety jakie sąAngel
Odpowiedz
#3
My też w okrągłym roku 2010 zrobiliśmy to!!!!!!!!!
jesteśmy małżeństwem szaleństwo trochę ale zawsze to krok do przodu!

Szkoda tylko że serwis kapele-wesele.pl nie działał kiedy szukaliśmy zespołu na wesele, swoją drogą dj na wesele też szukaliśmy ale w końcu padło na zespół weselny na żywoRolleyes
Zabawa się udała bez zastrzeżeń!. Polecam skorzystać wcześniej z wyszukiwarki np. kapele-wesele.pl aby porównać zespoły i choć troszkę wczuć sie w klimat który proponują.
Muszę także powiedzieć że niektóre zespoły mają interpretacje lepszą od oryginału
Odpowiedz
#4
Jestem także po wielkim dniuExclamation

No i to wesele co ja w życiu nawet porządnej imprezy nie zorganizowałem tylko zawsze na krzywy ryjBig Grin a tu trzeba było dać rady. Zawsze conajmniej we dwójkę się organizuje taką imprezę a im więcej doradców tym więcej zamieszania i niepotrzebnych nerwów.

Moja rada - nie przejmować się wszystkim i nie starać się wszędzie swojego nosa włożyć to i tak nie pomoże ale może tylko zaszkodzić.

A i jeszcze jedno wesele nam się udałoSmile
Odpowiedz
#5
No hej wszystkim którzy są PO

Na pewno każdy kto już jest po ślubie i ewentualnie jakimś weselu czy przyjęciu widzi swoje błędy ale właściwie to chyba każdy jest zadowolony że nie było jakiejś większej tragedii.

Gratuluje wszystkim i pozdrawiam Forumowe małżeństwa.
Odpowiedz
#6
Oczywiście zawsze coś można by zrobić czy zaplanować lepiej i to wychodzi po czasie. Ale wtedy nie ma już sensu się tym zadręczać Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości