wieczór kawalerski
#1
Macie jakieś ciekawe pomysły na wieczór kawalerski? Mój kumpel za miesiąc bierze ślub i chciałbym mu zafundować coś reali ekstra!!!!Big Grin
Odpowiedz
Polecamy
#2
Mieliśmy ten sam problemCool U nas było to trochę ułatwione bo pracujemy razem z tym kumplem co się hajtał. Pogadałem z majstrem wcześniej i dał nam wolne w piątek popołudniu. Mój kumpel nic nie wiedział i jak nic pojechaliśmy do roboty na drugą zmianę. Jak wysiadał napadły na niego cztery "agentki specjalne", zawiązały oczy i zawiozły do naszej imprezowni tzn. wynajętego domku. Tam był lekki popołudniowy striptiz, potem wieczorny wypad do pobliskiej dyskoteki. Imprezka się udałaBig Grin Tylko nie zapomnij powiadomić wcześniej o wypadzie przyszłej panny młode bez szczegółów oczywiście tylko tak informacyjnie co by zawału nie dostała z powodu braku chłopaRolleyes
Odpowiedz
#3
Wiesz co, myślę że jak urządzicie mu kawalerskie tak żeby chłop nie musiał się o to martwic to już będzie superSmile A sam wypad to już bez znaczenia. Mnie marzy się kawalerskie takie dwu dniowe w dużym mieście żeby pochodzić po różnych imprezach, ale coś takiego trzeba lubićCool Życzę powodzenia!!!
Odpowiedz
#4
Dzięki chłopaki za wsparcie i za pomysłyCool Myślę że zdołamy go odpowiednio zaskoczyćBig Grin
Odpowiedz
#5
to jest śliski temat;-)
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#6
Podstawa udanego wieczoru dla facetów to impreza z alkoholem i jedzeniem. Jakas muza, może dyskoteka.
Odpowiedz
#7
Wanilia, masz osobliwe zdanie na temat facetów. A może obracasz się w takim towarzystwie?... Zapewniam Cię, że nie dla każdego faceta jedzenie, alkohol i "muza" to podstawa udanego wieczoru. A dyskoteka może się skończyć nieoczekiwanie i niebezpiecznie, szczególnie jak się pójdzie na żywioł po kilku drinkach...
Odpowiedz
#8
Natknęłam się na fajny artykuł z pomysłami na kawalerski http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...kawalerski , może coś Wam podpowie Wink
Odpowiedz
#9
Mój brat był na bardzo ciekawej grze podczas wieczoru kawalerskiego w http://wrongroom.pl/ Zabawa polega na tym, iż grupa śmiałków (2-6 osób) zostaje zamknięta w pokoju, w którym znajdują się różne: zadania, zagadki które należy jak najszybciej rozwiązać. Na wydostanie się jest ściśle określony czas. Żeby wyjść z pokoju trzeba współpracować, myśleć poza szablonowo i być mocno zorientowanym na cel. Ucieczka z WrongRoom jest ekscytującym przeżyciem
Odpowiedz
#10
Polecam paintball!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wieczór panieński katarzyna 11 45,024 09-18-2023, 02:59 PM
Ostatni post: romana
  Świetny prezent na wieczór panieński/kawalerski! Piotrowski 17 31,078 04-19-2023, 08:27 AM
Ostatni post: dzika
  Słodycze na wieczór kawalerski/ panieński Kulka424 0 11,196 07-18-2022, 08:49 AM
Ostatni post: Kulka424



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości