Wielkość sali
#1
Wybraliśmy z narzeczonym salę na wesele ale... ogladając film z wesela kuzynki mojej przyjaciółki i wyglądało pusto na sali a gości tyle samo co u nas i sala oczywiście chodzi o tą samą. Nie wiem czy to złudzenie bo nie lubię filmów z wesel i pałętających się kamerzystów na ślubach i weselach. może to tylko na filmie tak wygląda????????
Odpowiedz
Polecamy
#2
Nic sie nie przejmuj lepiej gdy jest więcej miejsca do zabawy . Czasem zdarza się że kamerzysta nie ma wyczucia i tylko na filmie tak może wyglądać a w rzeczywistości tłok. Według mnie nie musisz zmieniać sali ani się tym przejmować
Odpowiedz
#3
Podobnie uważam że ludzie którzy wynajmuja sale wiedzą ile ludzi jest optymalnie. Zawsze pytają ile gości i należy raczej im zaufać przecież to impreza masowa trzeba mieć jakieś doświadczenie.Wink
Odpowiedz
#4
To wszystko zależy, jeśli np. wesele jest organizowane w dworku i jest ogród tak jak ja byłam ostatnio, to i tak ludzie się trochę rozchodzą, ale to normalne. Swoja drogą bardzo fajnie było zorganizowane, w takim dworku sprzed lat, jakoś tak mi się wydawało szczególnie romantycznie. Zresztą można zobaczyć na zdjęciach na stronie tego dworku villa julianna, to się nazywa. Nie chcę tak umieszczać linku ale na bank znajdziecie w wyszukiwarce.
Wracając do tematu zmiana miejsca wesela z powodu wrażenia ze jest pustawo, jest niepotrzebna. Na pewno będą się wszyscy razem bawić i będzie fajnie, tak jak i na tym weselu na którym ja byłam.
Odpowiedz
#5
A mnie najbardziej interesowałaby ładna, komfortowa sala weselna Białystok , czy jesteście wstanie mi pomóc? Możecie coś polecić? Pytam, ponieważ moja siostra niedługo wychodzi zamaż i pomagam jej w kwestiach organizacji, bo ona ma ograniczony czas. A ja sobie pomyślałam, że tutaj napiszę i się doradzę.
Odpowiedz
#6
To już wszystko zależy od Twoich upodobań i ilości gości. Możesz sprawdzić sobie różne sale, restauracje itd. Jak zrobisz porownanie, to łatwiej będzie ci podjąć decyzję. Ze swojej strony to na pewno mogę polecić https://www.ranchopodbocianem.pl pod Warszawą. My właśnie tutaj będziemy organizować nasze wesele.
Odpowiedz
#7
To już wszystko zależy od Twoich upodobań i ilości gości. Możesz sprawdzić sobie różne sale, restauracje itd. Jak zrobisz porownanie, to łatwiej będzie ci podjąć decyzję. Ze swojej strony to na pewno mogę polecić https://www.ranchopodbocianem.pl pod Warszawą. My właśnie tutaj będziemy organizować nasze wesele.
Odpowiedz
#8
Gdyby ktoś z Was szukał fajnej, dużej sali w Żyrardowie to polecam https://aparthotelzyrardow.pl/oferta/imp...znosciowe/ . Organizują super przyjęcia. Ich sala jest przepiękna, ogólnie cały obiekt jest fajny. Są też miejsca noclegowe, więc to duży plus, bo od razu można przenocować gości. Zapoznajcie się z ich ofertą Smile
Odpowiedz
#9
Sporo fajnych propozycji, i to dość ciekawych jeśli chodzi o koszta
Odpowiedz
#10
Proponuję porozmawiać z właścicielami sali, oni najlepiej powinni wiedzieć ile gości pomieści sala. Warto też porozmawiać z innymi osobami, które miały tam wesele, może jeszcze ktoś ze znajomych tam robił.
Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy można komuś zaufać jest zaufać tej osobie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Jakie są koszty wynajęcia sali Pan Młooody 10 46,475 02-11-2020, 07:40 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości