Wyposażenie do salonu kosmetycznego - zakup z dotacją
#1
Chciałabym zapytać Was, gdzie warto będzie szukać odpowiedniego wyposażenia do salonu kosmetycznego i na co warto będzie zwrócić uwagę od strony jakości, podejścia obsługi i zakresu cen? Przede wszystkim czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego gdzie będę mogła liczyć na wsparcie obsługi, terminowe realizacje i też możliwość skorzystania z pomocy podczas rozliczenia wszystkiego z urzędem. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Tutaj z własnych doświadczeń polecam rozpocząć poszukiwania i dobór sprzętu od hurtowni kosmetycznej, jaka jest FineFactory, ponieważ również wzięłam dotacje z urzędu pracy i przyznam, że bardzo mi pomogli z dobrem sprzętu i poprawnym rozliczeniem dotacji. Wszystko poszło pomyślnie, do tego brak problemów z terminami oraz dobrym stosunku cen do jakości.
Odpowiedz
#3
Podzielam opinię, że przede wszystkim jeśli szukacie wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych, akcesoriów, ale również kosmetyków i wyposażenia samego gabinetu to na pewno warto mieć jedno pełne wsparcie jakim może okazać się hurtownia kosmetyczna FineFactory którzy mi także bardzo pomogli podczas rozliczeni wszystkiego co u nich kupiłam z dofinansowania z urzędu pracy. No i w jednym miejscu po prostu mam dostęp do najlepszego sprzętu.
Odpowiedz
#4
Takich informacji szukałam, bardzo dziękuję za zaangażowanie i konkrety!
Odpowiedz
#5
Czy w momencie korzystania z dotacji, trzeba umieszczać jakieś tablice unijne? Widziałam je w ofercie https://fantasiadesign.pl/tablice-unijne/i przyznam szczerze, że właśnie zastanawiam się nad tym, gdzie takie tablice najczęściej są umieszczane.
Odpowiedz
#6
Odnośnie poszukiwań wydajności i oczywiście trwałość aby poszczególne meble i wyposażenie po prostu służyły Wam długimi latami i pięknie się prezentowały to na pewno warto zajrzeć bezpośrednio do hurtowni z którą współpracujemy, czyli zdecydowanie FineFactory https://finefactory.pl/ gdzie znajdziecie wszystko co potrzebne wraz z konkretnym wsparciem obsługi klienta, która bardzo dobrze się akurat mną zajęli. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#7
Hej, od zawsze wiedziałam co chcę robić - działać w branży przemysłowej. Niestety w każdej pracy nie odpowiadał mi model zarządzania pracownikami. Więc postanowiłam otworzyć coś swojego. Niestety ale kwoty wyposażenia firmy mnie przerosły. Postanowiłam poszukać możliwości dofinasowania i trafiłam na: https://edoradca.pl/aktualnosci/polskie-...we-zmiany/ Polecam każdemu uwierzyć w siebie ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup pościeli na wiosnę? Surman1 1 60 04-15-2024, 12:38 PM
Ostatni post: Kulka424
  Biura - wyposażenie Kulka424 3 327 02-26-2024, 04:30 PM
Ostatni post: guten
  Infuzja Tlenowa - urządzenie do salonu kosmetycznego Monika55 4 657 07-27-2023, 10:45 AM
Ostatni post: Rozok
  Zakup wyjątkowej biżuterii? Kulka424 1 6,860 09-21-2022, 11:34 AM
Ostatni post: Surman1
  Zakup pościeli do pokoju dziecięcego Kulka424 0 1,888 09-13-2022, 10:03 AM
Ostatni post: Kulka424



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości