Zabawy weselne
#1
Wink 
Muszę podzielić się z użytkownikami takim oto przemyśleniem. Organizujcie zabawy weselne i to jak macie dobrych gości to tym bardziej. Są niesamowite jaja. Tak postanowiłem że się tym podziele jak zobaczyłem zabawe z wałkiem co się okręca 10 razy wokół wałka i biegnie przez całą salę w stronę np orkiestry. Co się wtedy nie dzieje to normalnie dopalacze to jest nicSmile sami zobaczcie

[url=http://www.youtube.com/watch?v=y6Puv7IsR1w]Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Polecamy
#2
w stronę orkiestry lepiej niech nie biegają;-)
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#3
czasem takie zabawy weselne to niezły ubaw Wink
Odpowiedz
#4
Znalazlam i dzielę się z tymi, którzy szukają pomysłów na zabawy Smile
http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...lubne.html
Odpowiedz
#5
Do zabaw weselnych warto zrobić oryginalne prezenty zamiast butelek wódki. Kilka przykładowych:
Zestaw SPA - Mydło, gąbka i pumeks
Romantyczna kolacja dla dwojga - 2 miseczki, 2 zupki chińskie, świeczka
Zestaw obiadowy - komplet talerzyków różnych plastikowych
Ekspres do kawy - kawa i gazeta Super Ekspress
wymyślać można wiele rzeczy a i ubaw większy niż przy flaszce
Odpowiedz
#6
pomysły na prezenty bardzo fajne Smile podoba mi się romantyczna kolacja dla dwojga Big Grin
mi wpadł taki pomysł do głowy:
komplet kluczy dla każdego mężczyzny - jakieś stare klucze z różnych zamków
Odpowiedz
#7
(05-07-2013, 11:47 AM)dirtu napisał(a): Do zabaw weselnych warto zrobić oryginalne prezenty zamiast butelek wódki. Kilka przykładowych:
Zestaw SPA - Mydło, gąbka i pumeks
Romantyczna kolacja dla dwojga - 2 miseczki, 2 zupki chińskie, świeczka
Zestaw obiadowy - komplet talerzyków różnych plastikowych
Ekspres do kawy - kawa i gazeta Super Ekspress
wymyślać można wiele rzeczy a i ubaw większy niż przy flaszce

Hahaha, GENIALNE!!! Big Grin Za tydzień mamy spotkanie z zespołem przed ślubem, muszę to wykorzystać!! Dzięki Smile)))
Odpowiedz
#8
To może i ja coś podpowiem. Ustawiamy dwa rzędy krzeseł naprzeciwko siebie tak, aby siedzący byli zwróceni twarzami. Po jednej stronie siadają panowie, po drugiej panie. Historia dzieje się na statku. Każdy z uczestników jest członkiem załogi: kapitan, bosman, chief, kucharz, itp. Prowadzący na scenie opowiada historię, np. o rejsie po Oceanie Indyjskim, gdzie na statek napadają piraci. W opowieść wplata parami funkcje "załogantów". Powiedzmy: rozszalał się sztorm, a steward akurat niósł kapitanowi obiad... W tym czasie z krzeseł zrywają się "kapitan" i "steward", obiegają dookoła szpaler z krzeseł i każde siada na miejscu tej drugiej osoby - w tym wypadku "steward" na miejscu "kapitana" i odwrotnie. Zaczyna się od jednej pary, a potem jedna po drugiej w coraz większym tempie. Kto pomyli miejsce - odpada. Dla wygranego nagroda, a w trakcie zabawy majtki do wymiany - ze śmiechu. Taką historyjkę można ułożyć i napisać samemu i dać zespołowi, chyba że ma jakąś gotową i sprawdzoną.
Odpowiedz
#9
A kto wygrywa w tej zabawie ? Podobna zabawa jest też na wzór karocy, że są krzesła ustawione odpowiednio, są konie, pasażerowie itp. I tak samo obiegają krzesła i siadają. Nie podobają mi się takie zabawy bo w sumie nie ma o co walczyć bo nie ma jakiegoś wygranego, a przy bieganiu można wywinąć orła co może się skończyć nieciekawie przy odrobinie pecha.
Odpowiedz
#10
Teoretycznie w zabawie wygrywa ten, kto ani razu się nie pomylił i zostanie sam "na placu boju". Ja byłam świadkiem takiej zabawy i jakoś nikt się nie wywalił, choć dziewczyny na obcasach i w miniówkach miały sporego stresa. Ale była naprawdę kupa śmiechu. Trzeba po prostu trafić w odpowiedni moment, wtedy się uda.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawe zabawy weselne talki 3 2,947 12-18-2021, 12:04 AM
Ostatni post: mayka
  Dekoracje weselne Niewiadomski 1 2,491 09-17-2021, 08:29 AM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości