Zaręczyny po dziecku
#1
Jak maja wygladać moi drodzy zaręczyny jak już żyjemy ze sobą i mamy dziecko. trudno bardzo zaskoczyć jakoś pozytywnie swoją kobietę zwłaszcza że planujemy wesele. Trudna sytuacja pomóżcie proszęUndecided
Odpowiedz
Polecamy
#2
No to Drogi kolego zagapiłeś się!!! Co teraz zrobić musisz być kreatywny i zrobić to szybko i precyzyjnie Wink wiadomo że efekt zaskoczenia już jest nie do osiągnięcia więc postaraj się być maksymalnie romantyczny i zadbaj o wszystkie szczegóły. Konkretnie Ci nie doradzę to Twoja dziewczynaSleepy
Odpowiedz
#3
Mój narzeczony a teraz mąż też się zagapiłUndecided Oświadczył mi się trochę późno bo jak spodziewaliśmy się dzidziusia i planowaliśmy już szybki ślub. Z początku byłam na niego zła i rozżalona że tak zwlekał!!!! W końcu, która dziewczyna nie marzy o cudownych, romantycznych zaręczynach.... Ale wiesz co? Jak już się ma pierścionek na ręce ( a teraz i obrączkę ) i plany na przyszłość to złość przechodziAngel
Mimo, że zaręczyny nie były jak z bajki to chyba nie to się tak naprawdę najbardziej liczy tylko żeby się kochać całe życieWink Powodzenia!!!!!!
Odpowiedz
#4
Musi być coś bardzo romantycznego Smile Tylko błagam nie ośdwiadczaj się w restauracji pełnej ludzi Smile
Odpowiedz
#5
Najważniejsze, żebyś oświadczał się z glębi serca, a nie dlatego, że teraz już "nie masz wyjścia".
Odpowiedz
#6
Oczywiście, nawet najfajniej zorganizowane zaręczyny nie bądą nic warte jeśli nie będą szczere i z miłości. A co do samej formy zaręczyn, to nie ma gotowej recepty bo każda kobieta lubi i oczekuje czegoś zupełnie innego.
Odpowiedz
#7
Może zaplanuj jakiś romantyczny wieczór tylko we dwoje Wink Zabierz przyszłą narzeczoną w jakieś miejsce, które ma dla Was znaczenie, np. tam gdzie się poznaliście. Rzeczywiście wersja z restauracją jest nieco "oklepana", podobnie jak pierścionek w kieliszku do szampana (btw. ciekawa jestem czy któraś z przyszłych narzeczonych udławiła się pierścionkiem ;] ).
Odpowiedz
#8
Słyszałam o zaręczynach... w kinie. Chłopak kupił bilety na "Titanica", bo jego dziewczyna koniecznie chciała zobaczyć, i podczas którejś z romantycznych scen wziął jej rękę i bez słowa nałożył pierścionek. Nie miała wyjścia... Big Grin
Odpowiedz
#9
Skoro macie już dziecko, to może wykorzystaj jakoś ten fakt. Nie wiem w jakim jest ono wieku ale jak chodzi to możesz powiedzieć dziecku by to ono wręczyło pierścionek lub coś w tym stylu. Kina, restauracje i wieczory we dwoje są oklepane. Na pewno coś wymyślisz ciekawego.
Odpowiedz
#10
W takiej sytuacji jest chyba trudniej, niż zwykle Smile Proponuję podrzucić dziecko rodzicom i pobyć we chwilę sam na sam, zróbcie coś, co lubicie, ale na co od dawna nie mieliście czasu Smile Niech Ona czuje, że pytanie o to, czy zostanie Twoją żoną wypływa z głębi serca, a nie z konieczności!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmieszne zaręczyny? Panna Młoda 15 50,100 06-19-2023, 11:38 AM
Ostatni post: Bejba
  Pomysł na zaręczyny Pablo 41 88,512 05-31-2023, 11:37 AM
Ostatni post: Informatyk04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości