Zespół weselny
#1
Witam.
Potrzebuję Waszej pomocy! Spotkaliście się może gdzieś na weselu z zespołem Grand Band, Broma Band lub vip24? Waham się między tymi zespołami i nie mam pojęcia który z nich wybrać. Proszę pomóżcie! Jakie są Wasze opinie na temat tych zespołów.
Odpowiedz
Polecamy
#2
Hej.
Spotkałam się z zespołem Grand Band. O ile dobrze pamiętam występowali oni na jakimś festynie lub dniach jakiegoś miasteczka na południu Polski. Przypadkiem ale juz nie pamietam gdzie to było. Maja dużo członków w zespole i brzmią całkiem nieźle ale tych dwóch innych nie kojarzę.
Powodzenia w wyborze zespołu
HeartHeart
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty...
Pamiętajcie mężczyźni tak to odbierają...
HeartHeart
Odpowiedz
#3
POLECAM WSZYSTKIM ZESPÓŁ, KTÓRY ODMIENIŁ MOJE ŻYCIEWink GRALI U MNIE NA WESELU I NA PRAWDĘ POLECAM ICH GDZIE TYLKO MOGĘ BO DZIĘKI NIM WIEM CZYM JEST MIŁOŚĆ I MUZYKA Z SERCA PŁYNĄCA. ZESPÓŁ MAKE ME FEEL
www.wokalisci.pl.tl
tel. 696-776-100
wokalisci@vip.onet.pl
Odpowiedz
#4
Co kto lubi. Są ludzie, którym wystarczy do zabawy wokal i syntezator, w sumie dwie osoby, grające głównie disco polo. Osobiście dla mnie to nie jest żadna muzyka, a łupanina i nigdy nie bawiłabym się przy niej dobrze. Ale czasem trzeba zacisnąć zęby, w końcu to państwo młodzi decydują... Najlepiej czułabym się w klimatach z lat 70 i 80, ale także 20 i 30 ubiegłego wieku, w oryginalnym wykonaniu, zatem orkiestra/zespół odpada, potrzebny jest dobry DJ.
Odpowiedz
#5
Zazwyczaj po alkoholu to zawsze się ludzie dobrze bawią Smile
Odpowiedz
#6
Zawsze przy wyborze zespołu dobrze jest pójść np. na ich próbę. Wiele kapel daje taką możliwość. No i wtedy wiadomo czy fajnie grają.
Odpowiedz
#7
A jaki macie w ogóle plan na wasze wesele? Czy będziecie je organizować w jakimś konkretnym stylu czy coś? Jak chodzi o mnie, to moim marzeniem jest wesele glamour. Chciałabym, aby było wszystko bardzo eleganckie z gracją i szykiem. Chciałabym, aby każdy czuł się wyjątkowo, tak jak ja.
Odpowiedz
#8
To może sprawdź w takim razie Kawka Music Band https://kawkamusicband.pl/galeria/ musze przyznać, że naprawdę potrafią wykazać się swoimi umiejętnościami wokalnymi, gry na gitarze elektrycznej czy saksofonie także przy hitach disco, funky oraz polskiego rocka z lat 70, także chyba każdy z gości będzie pozytywnie zaskoczony. Potrafią rozkręcić imprezę do białego rana. Nawet efekty wizualne mają mega dobrze dopracowane, zerknij sobie na ich stronę internetową bo tam też możesz sobie posłuchać ich wykonów Wink
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości