Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Świetny prezent na wieczór panieński/kawalerski!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Szukasz pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej lub przyszłego pana młodego?
Chcesz zaskoczyć ich nietypowym prezentem na wieczorze panieńskim i kawalerskim??


Oto ciekawy pomysł na pezent!
Wykonam na zamówienie profesjonalną okładkę znanego pisma erotycznego z interesującym zdjęciem przyszłej Panny młodej lub Pana młodego!

Prześlij do mnie dobrej jakości zdjęcie tej osoby a ja wykonam fotomontaż ze zdjęciem modelki lub modela tak aby wyglądało to naturalnie!!

Moja oferta różni się od typowych które można znaleźć w internecie, na allegro. Nie wstawiam całego otrzymanego zdjęcia w gotowy szablon okładki bez żadnej obróbki!!

Wykonuję profesjonalny montaż!

Zobaczcie sami:
[Obrazek: okladka-dla-niego.jpg]
[Obrazek: okladka-dla-niej.jpg]

Zapraszam!
Uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej - gwarantowany!
hahahahahha no przepraszam, ale to jest bardziej groteskowe niż fajne Smile
a mi się podoba Smile
Groteskowe to jest jak ktoś się nie zna na fotomontażu.
Wg mnie ciekawy prezent Big Grin
Fajne, pod warunkiem, że obie strony mają jednakowe poczucie humoru. W przeciwnym razie może dojść do nieprzyjemnych zgrzytów - a po co? Warto przedtem zrobić rozeznanie. A co do samej techniki - szacun.
A co otrzymujemy ? okładkę drukowaną czy tylko plik ze zdjęciem ? Ogólnie fajnie zrobione, montaż prawie nie do poznania. Jednak sama okładka to trochę mało, przydała by się cała gazeta ale wtedy koszt byłby pewnie duży.
Ciekawe, ale zgadzam się Jackie, że sama okładka to trochę mało...
fajnym prezentem są także vouchery na przeróżne zabiegi kosmetyczne z zakresu medycyny estetycznej. Ja osobiście polecam zabiegi botoks na rzęsy w klinice Esticlinic. Cenowo są konkurencyjni, pracują na profesjonalnym sprzecie i mają wysokiej jakosci produkty
Genialnym prezentem są koszulki z nadrukiem. Ja zrobiłem koszulki dla wszystkich uczestników kawalerskiego i tak ubrani bawiliśmy się do samego rana. Świetna opcja, wszyscy byli zadowoleni i z pomysłu i z wykonania. Od tamtej pory z usług https://www.megakoszulki.pl korzystałem jeszcze kilka razy, za każdym razem z takim samym efektem, więc polecam gorąco
Raczej nic zaskakującego, a na pewno prezent, który zrobi różnicę - https://www.empikfoto.pl/prezenty-swiateczne
Niby świąteczne, ale tak naprawdę nadają się na każdą okazję.
Czy dla każdego? Wydaje mi się, że tak, ale i to jest element, który należy oceniać indywidualnie.
Stron: 1 2