Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: A może do SPA ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wieczór Panieński
Wspaniały wieczór panieński to odrobina luksusu dla każdej uczestniczki - Kraina Próżności Day SPA spełni Wasze marzenia.

Szalony weekend w Sopocie?? Nasze SPA pozwoli Wam się odprężyć i oderwać na chwilę od ślubnych przygotowań. Spędzając tych kilka godzin w SPA i nie tylko oderwiemy pannę młodą od męskiego towarzystwa. Wonne olejki, przyciemnione światła, szampan i kawior... a do tego wykwalifikowana kadra masażystów i kosmetyczek. Czy można chcieć więcej?

To również wspaniała okazja na spędzenie czasu na babskich ploteczkach, wspomnieniach i snuciu planów na przyszłość.

A nocą?? Szalona zabawa w wyjątkowych sopockich klubach. Dla Waszego komfortu i uwiecznienia niezapomnianych chwil zapewniamy osobistego fotografa Smile

Dla Kawalerów też znajdzie się u nas odpowiednia oferta i oprawa wieczoru Smile
Gdybym była panną, to może bym się i skusiła. Pod warunkiem, że nie byłoby ani szampana, ani kawioru. Alkoholu nie piję, a kawior mi śmierdzi tranem. Wolę dzban soku świeżo wyciśniętego z pomarańczy z kilogramem lodu i homara w majonezie. Big Grin
SPA na wieczór panieński/kawalerski to chyba nie najlepszy pomysł. Ja bym napewno nie skorzystał ale może być to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o miesiąc miodowy. Dla nowo upieczonego małżeństwa taki wyjazd może być naprawdę fajny i odprężający po całej gonitwie związanej z przygotowaniami do ślubu.
Zgadza się! Ciekawe, czy jakieś biuro podróży oferuje wyjazdy specjalnie dla nowożeńców, zawierające w programie zabiegi w SPA. Sądzę, że takie podróże poślubne miałyby spore wzięcie, zwłaszcza jeżeli kogoś nie stać na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie...
heh, niestety taka przyjemność słono kosztuje ...
Super pomysł Wink
Ja właśnie jestem podczas planowania wieczoru panieńskiego dla mojej siostry! Znalazłam ostatnio w internecie ofertę salonu kosmetycznego z Krakowa http://jadoreinstytut.com/ J’ADORE INSTYTUT - który organizuje wieczory panieńskie. Czytałam, że jest naprawdę dobra zabawa, w ofercie mają dużo zabiegów, które na pewno sprezentujemy mojej siostrze oraz poczęstunek i szampan!
(04-28-2011, 03:50 PM)krainaproznosci napisał(a): [ -> ]Wieczór Panieński
Wspaniały wieczór panieński to odrobina luksusu dla każdej uczestniczki - Kraina Próżności Day SPA spełni Wasze marzenia.

Szalony weekend w Sopocie?? Nasze SPA pozwoli Wam się odprężyć i oderwać na chwilę od ślubnych przygotowań. Spędzając tych kilka godzin w SPA i nie tylko oderwiemy pannę młodą od męskiego towarzystwa. Wonne olejki, przyciemnione światła, szampan i kawior... a do tego wykwalifikowana kadra masażystów i kosmetyczek. Czy można chcieć więcej?

To również wspaniała okazja na spędzenie czasu na babskich ploteczkach, wspomnieniach i snuciu planów na przyszłość.

A nocą?? Szalona zabawa w wyjątkowych sopockich klubach. Dla Waszego komfortu i uwiecznienia niezapomnianych chwil zapewniamy osobistego fotografa Smile

Dla Kawalerów też znajdzie się u nas odpowiednia oferta i oprawa wieczoru Smile

Co do kawalerskiego to polecam   https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ który jest idealny na dyskretną korporacyjną imprezkę. Często także znajomi chodzą tam wieczory kawalerskie. Zabawa jest przednia, świetne tancerki, finezyjne drinki. Polecam, ten wieczór bedzie niezapomniany[/url]













[url=https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/%5b/url]
w prezencie dla Panny Młodej można też kupić zestaw fajnych kosmetyków NUXE
Ciekawa opcja. Ciekawe czy panowie też preferują tego rodzaju rozrywki?
Stron: 1 2