Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Tradycyjna czy nie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Zastanawiam się nad wyborem sukni. Czy ona musi być koniecznie białą ? Strasznie podobają mi się suknie Ecru i złote. COś w tym stylu :
[Obrazek: suknia_slubna-sandra_d.jpg]

Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach . I strasznie mi się podoba. Czy nie jest zbyt ekstrawagancka ?
jest prześliczna ; )
w zasadzie biel oznacza czystość więc odpowiedz sobie na pytanie sama;-) pozdrawiam
No i co z tego, że oznacza. To jest właśnie hipokryzja, jak widzę Pannę Młodą w ósmym miesiącu ciązy, z welonem do ziemi i w białej sukni to śmiać mi się na głos chce. Idż w takiej, w której ładnie wyglądasz i która Ci się podoba Smile
"Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach " Mało subtelny SPAM.
Hej, idź w takiej sukni która najbardziej Ci się podoba i w której dobrze się czujesz. Przecież to jest twój dzień!
Oczywiście że nie musi być biała Smile
halo halo i zdecydowałaś się na nią?
Przepiękna sukienka! O wiele ładniejsza niż wiele białych.

Uważam, że nie musi być biała, choć ja osobiście taką planuję. Ale bardzo mi się podobają bordowe Big Grin
Suknia jest przepiękna! Smile Ale to panna młoda powinna decydować, bo to ona będzie w centrum uwagi i musi się przede wszystkim dobrze czuć w stroju ślubnym. Moja znajoma brała ślub w spodniach, miała biały komplet - szerokachne spodnie i maleńka góra bez ramiączek, we włosach miała białą różę (bez welonu) i taką samą pojedynczą różę zamiast bukietu. Wyglądała zjawiskowo, choć moherowe ciotki były zgorszone.
Stron: 1 2 3