Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Wesele do której godzniy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do ktorej standardowo planujecie wesele?
W naszych rejonach wesele trwa 12-13 godzin, trudno odpowiedzieć na pytanie do której planuje się wesele,
gdyż jedne wesela zaczynają się o 14-15, inne o 16-17
U nas wesele zaczynało się o 12 w kościele a skończyło się przed 5.00. Planować za bardzo się nie da, gdyż zależy to głównie od gości i ich chęci do zabawy. Jeśli będą tańczyć to wesele będzie się przeciągać. Jeśli będzie drętwo to po oczepinach się skończy. Duży wpływ na to ma także orkiestra.
Do oczepin zdecydowanie wystarczy, później jest coraz mniej ciekawie Tongue
a ja miałem bardzo krótkie wesele, bo siedmiogodzinne, które zakończyło się o północy. I nikt nie był niezadowolony z tego powodu Smile
Standardowo do samego rana.
4-5 ale czasem okazuje się, że kończy się koło 3 jak goście są już zmęczeni, wszystko zależy kto się bawi i od której
Dzisiaj to różnie z tym bywa... Bywają długie wesela, a bywają krótsze. Wszystko zależy tak naprawdę od was...  A jak już jesteśmy przy tym temacie, to jestem też ciekawa jakie według was wziąć się za planowanie wesela? Gdzie warto byłoby urządzić swoją okoliczność? O czym pamiętać organizując wszystko?