Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Bielizna ślubna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zastanawiam się ile z Was na ten dzień kupuje coś naprawdę wyjątkowego? Ostatnio rozmawialam z koleżanką, która stwierdzila, że to strata pieniędzy i można załozyć taką, którą już ma się w swojej szafie. Tam znalazłam fajną ofertę i próbowałam przekonać ją, że to jedyna taka noc w życiu i powinna włożyć coś wyjątkowego.
Jeśli chodzi o bieliznę weselną to nieważne czy będzie kupiona w salonie ślubnym czy na targu. Ważne żeby była bardzo wygodna bo uwierzcie mi, że nawet minimalne niedopasowanie skutkować będzie obtarciami i ranami. Gorset z sukni jest obcisły i tym bardziej biustonosz musi być dopasowany. Warto też zwrócić uwagę na to by był w miarę cienki i przepuszczał wilgoć i był z tzw "materiału oddychającego"
Prawda! Bielizna na całonocną zabawę musi być wygodna i nie ze sztuczydeł, bo grozi obtarciami, odparzeniami i czym tam jeszcze. Rozumiem, że dziewczynom chodzi o "potem"... Wink Ale na to "potem" przygotujmy sobie jakąś ekstra bieliznę, w którą wskoczymy po prysznicu (po weselu trzeba się przecież odświeżyć!) i... ciąg dalszy nastąpi.
Problem wygodnej bielizny dotyczy także i panów. Tak samo jest różnica między majtkami za 10 zł a takimi za 50 zł. Ja na wesele kupiłem właśnie takie droższe i nie żałuje. Co do skarpetek to tez miałem lepsze ale od tańczenia się przetarła dziura Tongue
Sądzę, że bielizna, którą założycie pod sukienkę, musi być przede wszystkim funkcjonalna, dotyczy to materiału z jakiego jest wykonana, a także, a może nawet przede wszystkim koloru. Złota zasada mówi o tym, że pod białe rzeczy nie powinnyśmy wkładać białej bielizny, ponieważ będzie się ona odznaczać. Warto zatem kupić bieliznę (szczególnie) biustonosz w cielistym kolorze. Co do wyrafinowanych kompletów, to raczej kupcie je sobie na jakąś inną okazję, bo prawda jest tak, że w czasie "oficjalnej" nocy poślubnej, nie będzie za bardzo ani siły ani chęci, na jej dokładne oglądanie Smile
Moim zdaniem warto zainwestować w porządną bieliznę ślubną... w tym dniu powinnaś czuć się 100% pięknie, a przed wszystkim komfortowo... oczywiście fajna bielizna przyda się również w noc poślubnąTongue
Warto zajrzeć na http://orirose.pl mają bardzo fajne produkty, seksowne, do tego na walentynki idealne jak znalazł, moge polecic, bo mam od nich kilk aproduktów. 
Wiele kobiet ma suknię ślubną bez ramiączek, także z pewnością przydatna tutaj będzie bardotka. Na https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_Bardotki-1887.html widziałam bardzo ładne propozycje i może sama będę niedługo jedną potrzebowała. Najbardziej odpowiedni dla mnie to będzie taki https://mybra.pl/product-pol-17141-Halo-...-ecru.html myślę. Ale to jeszcze trochę czasu mam na zastanowienie.
W sumie jak chcecie dać prawdziwą rozkosz swojemu partnerowi, chcecie zaszaleć i szukacie coś całkiem nietypowego, erotycznego. No to w takim wypadku to warto byłoby odwiedzić sobie sklep Area69 . Tam na pewno znajdziecie coś z pazurem dla siebie, co na pewno zaskoczy waszego małżonka i doprowadzi do szału Wink.
Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego biustonosza do sukni ślubnej która była bez rękawów. Ostatecznie zdecydowałam się na na biustonosz bardotkę bez ramiączek
Stron: 1 2