Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Fotograf godny polecenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mi potrzebny jest właśnie fotograf bydgoszcz na przyjęcie weselne i mile widziane byłyby właśnie takie wskazania. Z tego co widziałam właśnie, to niestety niewiele pań rozmawia o tym rejonie, raczej omawia się stolicę i Kraków. Będę wdzięczna za pomoc, termin co prawda za rok, ale to oznacza, że mamy mało czasu na organizację i poszukiwania. Pomóżcie!
Ze swojej strony fotograf ślubny którego szczerze polecam to Fotograf ślubny Nowy Sącz
Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=Xa-rpY-IWSE znajdziecie ciekawe porady dotyczące zdjęć motocykli. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się pomocne. Przede wszystkim plusem jest to, że można szybko się tam nauczyć w jaki sposób robić perfekcyjne i przede wszystkim intrygujące zdjęcia.
Spoko fotografów znajdziecie też na grupach na FB czy na forach fotograficznych
A fotograf ślubny Szczecin ??? Czy jest komuś z was znany jakiś dobry, kogo możecie mi polecić? Tak pytam, ponieważ szukam dla siebie dobrego speca od fotografii. W końcu jakby nie było ślub to bardzo ważne wydarzenie, także chcę aby wszystko było pięknie uwiecznione... Macie zatem sprawdzonego już fotografa?
Stron: 1 2