Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: polecam zespoł na wesele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
HeartJesteśmy pod ogromnym wrażeniem prowadzenia na wesoło i z powerem całej imprezy .Energiczny śpiew ,który pięknie zgrywał się w harmonii z innymi głosami , wspaniały i szeroki repertuar , gry ,zabawy ..no cuda ; Udane wesele tylko z Afroband Heart
Volt sprawdźcie Wink
HeartBardzo Dobry zespół, zabawa była przednia nikt się nie nudził a co najważniejsze ani razu nie powtórzył się ten sam grany kawałek. Polecam AfroBand
Ja mogę Wam polecić ten zespół, który grał na moim weselu. Panowie zrobili kawał dobrej roboty, wesele się udało, a goście tańczyli do białego rana Smile
Zespół Afroband Pełen profesjonalizm, polecam bo naprawę warto,:-)
No teraz jest masa zespołów. Myśle, że każdy znajdzie coś dla siebie.
____
Najlepszy serwis randkowy w Niemczech: Portal randkowy Niemcy
Ze swojej strony polecam serdecznie zespół FOLCOVER. Mają doświadczenie, pasję i fantastyczny repertuar nie tylko disco-polo.
Na naszym weselu na przykład grał Folcover i też byli genialni. Repertuar i współpraca godna polecenia.  :heart:
[quote="Bogdan 56" pid='6036' dateline='1636547680']
Na naszym weselu na przykład grał Folcover i też byli genialni. Repertuar i współpraca godna polecenia.  :heart:
Tak Folcover najlepsi z najlepszych. Świetnie się przy takiej muzyce tańczy.
A ja tutaj śmiało mogę polecic zespół muzyczny Kawka Music Band https://kawkamusicband.pl/galeria/ bo naprawdę na naszym weselu się wykazali umiejętnościami wokalnymi, gry na gitarze elektrycznej czy saksofonie także przy hitach disco, funky oraz polskiego rocka. Każdy z gości mógł posłuchać tego co lubi, mega się wybawiliśmy. Nawet efekty wizualne mają mega dobrze dopracowane, także polecam sprawdzić galerie zdjęć i ich posłuchać bo znajdziesz wszystko na stronie internetowej. Myślę, że sprostają Twoim oczekiwaniom Wink
Stron: 1 2 3