Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Poszukuję księgarni internetowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Czy według Was ta księgarnia internetowa jest warta uwagi? Właśnie szukam czegoś sprawdzonego... Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile
Zobacz czy Empik nie ywysła książek przez Neta. Bo cos mi się tak wydaje.
Nieprzeczytane.pl, Znak, Tania książka, Gandalf, Świat Książki i inne internetowe, często są promocje typu -50%, -70% itp. nawet na nowości, przesyłka najczęściej darmowa lub symboliczne 0,99 zł i tak wychodzi zawsze taniej niż w matrasie czy empiku. Empik jest najdroższy z wszyskich księgarni nawet w promocji jest drożej, niż gdzie indziej w normalnej cenie

123pablo

Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...
Na Allegro jest wszystko co potrzebne Smile
Może Allegro rozwiąże sprawę?
pewnie , że tak poszukaj jakiś ciekawych opinii na jej tamet. na pewno znajdziesz.
ja polecam allegro. tam jest najpewniej dlatego warto tam poszukać
Mi bardzo podoba się ta księgarnia: http://bonito.pl/. Jest to sprawdzona i tania księgarnia, gdzie jest spory wybór. Do tego nie trzeba płacić za wysyłkę, bo można odebrać książkę w danym punkcie. Do tego warto śledzić obecne rabaty i promocje, bo nieraz można kupić książkę po niższej cenie.
Ja kompletnie się na tym nie znam, więc nie pomogę....
Stron: 1 2