Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Pokój dziecięcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy znacie może jakiegoś porządnego projektanta pokojów dziecięcych? Ja się ostatnimi czasy zastanawiam czy np. ta oferta jest warta uwagi http://peticado.pl/strona/projektowanie Co sądzicie o tym pomyśle?
Sądzę, że najfajniejsza zabawa jest przy samodzielnym urządzaniu pokoju. Można się inspirować zdjęciami z internetu.
Przedszkolak potrzebuje dużo wolnego miejsca na podłodze, a starsze dzieci – przestrzeni do uprawiania hobby. Czasami wystarczy dodatkowy stół do budowania z klocków (przyda się też trochę mniejszych pojemników do ich segregowania i przechowywania), ale niekiedy potrzebne jest odizolowane miejsce do muzykowania (w Ameryce, gdy dzieci założą zespół muzyczny, rodzice przenoszą je do garażu).
Nastolatek na pewno będzie wolał usiąść z laptopem na łóżku niż przy biurku. Dlatego warto doprowadzić do jego pokoju Internet. Najwygodniej, gdy jest bezprzewodowy. Oczywiście, przyda się także do nauki.
Telewizor w pokoju dziecięcym nie jest konieczny. Za to gniazdo telewizyjne będzie jak znalazł, gdy dziecko zachoruje.
Ciekawie to wygląda Smile
W pokój dziecięcy warto zainwestować Smile
śliczny pokoik Wink bardzo dobrze ze tu trafiłemSmile
Bardzo mi sie podobają dziecięce pokoje urządzone z pomysłem Smile Niektórzy potrafią świetnie dobrać zarówno meble, dekoracje jak i tapetę do wnętrza. Moja znajoma nawet przy komponowaniu pokoju dla córki dobrała legowisko dla psa w kolorze tapety (można je znaleźć w sklepie Dogplus). Powiem szczerze, że całkiem fajnie to wyglądało i się sprawdziło. Niektórzy mają do tego prawdziwą smykałkę Smile
Ja w ogóle nie mam wiedzy w tym temacie... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Prawdę mówiąc, nie jest to moja dziedzina. Niezbyt się na tym znam i dlatego też nie jestem w stanie pomóc.
Ja jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć Smile
Stron: 1 2 3