Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Pomysły gdzie jechać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zamęczę was pytaniami ale jeszcze podróż poślubną gdzie by najlepiej zabrać moją śliczną żonę (jeszcze narzeczoną)
ma to być niespodzianka ale to nie łatwe bo Ona nie lubi "plastiku"
Proszę o propozycjeIdea
Pomysły gdzie jechać na miesiąc miodowy?

W zależności od wielkości budżetu można się wybrać w polskie góry gdzie nocleg najtańszy kosztuje 30 zł / noc. Można też jechać do Chorwacji ale cen nie znam dokładnie (na pewno dużo taniej niż nad Bałtykiem).

Cytat:ma to być niespodzianka ale to nie łatwe bo Ona nie lubi "plastiku"
Najlepszym wyjściem jest wycieczka zagraniczna najlepiej samolotem do jakiego egzotycznego kraju. W zależności od budżetu może to być Południe Włoch a jużdla naprawdę bogatych wyspy Bora Bora.
[Obrazek: ho3.jpg]
Moim zdaniem warto jechać nad polskie morze bo nie doceniamy tego co jest naprawdę piękne .Można spędzić nad polskim morzem miłą wygodną i nie drogą podróż poślubną
Ja i moja teraz już żona wybraliśmy wczasy na Krecie bardzo polecam jest co robić. Można zobaczyć dużo ciekawych miejsc, a dla leniuchów też się znajdą piękne plaże do moczenia dupkiCool Teraz powinno tam być w miarę ciepło, takie nasze polskie lato. Nie polecam opcji all inclusive nie opłaca się.
sadze ze bardzo dobrym pomysłem na miesiąc miodowy jest wyjazd na Rivere turecka. Bardzo ładne wspomnienie zachowały sie w mojej pamieci z tym miejscem.
Rodos!! Smile
uuu Kreta, bardzo fajnie!
Ja tak kocham góry, że chyba zdecyduję się na Bieszczady Smile
Bora Bora FAJNY temat tylko jaka cena takiej wycieczki?? Wyjdzie na to, że pół wesela bym opłacił :-)
Ja poleciłabym Bułgarię. Znam dobrze ten kraj i oprócz Warny i Złotych Piasków jest tam masa interesujących rzeczy do zwiedzania. Np. dawna stolica Weliko Tyrnowo, zachowana w całości. Albo Rilski Monastyr, jeden z największych klasztorów prawosławnych, położony w górach. W odpowiedniej porze roku można zobaczyć pola różane w południowo-zachodniej części kraju, gdzie produkuje się słynny na cały świat olejek różany. A z Bułgarii juz rzut beretem nad przepiękne Jezioro Ochrydzkie.
Stron: 1 2 3 4 5 6