Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Pomysł na zaręczyny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
To jest najważniejsza wskazówka dla nas facetów, w jaki sposób się zaręczyć znazy czy ma być romantycznie itd. czy oryginalnie czy śmiesznie. Taka porada jest bezcennaShy
Hejka,
Jak już wspomniałam przy okazji innego wątku, mój ukochany, teraz już mąż trochę zwlekał i oświadczał się w bieguWink
Mnie się podobało zaskoczenia specjalnego nie było, ale wspomnienia są.
Zabrał mnie do karczmy w środku lasu i wydukał te magiczne słowa: będziesz moją żoną? To zdenerwowanie było słodkie, kochane, mimo, że przecież my kobiety czekamy na powalające z nóg wyznanie jak z filmu.
Wiesz co myślę, że jak nadejdzie czas to sam będziesz wiedział czego Twoja dziewczyna oczekuje. Ja nadal jestem za romantyzmemWink
Mój chłopak- już narzeczony oświadczył mi się w dość nietypowy sposób.
Otóż gdy pewnego dnia szłam do pracy mój chłopak wysiadł z terenowego samochodu - był to nissan zapamiętałam chociaż kompletnie się na tym nie znam i zaprosił mnie na przejażdżkę. Ja oszołomiona, był piątek rano mówię mu że muszę iść do pracy a on na to odpowiada że wszystko gra jedziemy. Niechętnie ale dałam się namówić. Był wczesny maj piękna pogoda pojechaliśmy na wzgórze na wieś większość jazda drogami polnymi. Cały czas myślałam o pracy co będzie że nie przyszłam bez uprzedzenia, nie było zasięgu a po drodze mój ukochany nie pozwalał dzwonić. Na wzgórzu z pięknym widokiem na kwieciste pola rozłożyliśmy sprzęt piknikowy - wszystko było super przygotowane przez mojego misia. Wtedy uklęknął i powiedział to magiczne- czy zostaniesz moją żoną. Byłam oszołomiona i zaskoczona zakręciło mi się w głowie. Mogłabym dużo o tym pisać. Do rzeczy jednak - misiu pożyczył samochód od kolegi przygotował poczęstunek szampan i kwiaty no i pierścionekBig Grin Zaplanował trasę i jeszcze spryciarz wykradł numer do szefa i go poprosił o mój urlop, ale powiedział mi o tym później.
Super sposób byłam naprawdę zachwycona i zaskoczona kompletnie ni z tego ni z owego zaręczyny żadnych wcześniejszych podejrzeń super. Polecam każdemu kto czuje terenowe wypady w plener
Jak dla mnie przede wszystkim z zaskoczenia. Niestety juz kilka razy słyszałam od moich znajomych tekst w stylu: "Wiesz, a mój Adam oświadczy mi się po dziesiątym" Czyli po wypłacie. No ja dziękuję taki romantyzm.
aniołek cudowna historia, romantycznie, z zaskoczenia i nieperetensjonalnie. Chyba każda dziewczyna marzy o takich zaręczynach. Generalnie rada dla Panów: zabierzcie swoją ukochaną w jakieś ciekawe miejsce, nie do knajpy albo do restauracji, może to być albo piękanm polana w lesie albo weekendowy wyjazd, który wcale nie musi być drogi. Użyjcie wyobraźni, w końcu to wy znacie najlpiej swoją partnerkę Wink
Mnie chłopak oświadczył się w dość nietypowy sposób bo bez kwiatów bez szczególnych atrakcji, tylko po prostu spytał się i dał mi pierścionek. Może nie było to zbyt romantyczne ale było szczere, nie naciągane. Wiem że wielu chłopaków nie rozumie potrzeby kobiet by ten moment był jakiś romantyczny i potem kombinują na różne sposoby. Jak dla mnie również uważam, że zaręczyny nie muszą być niczym szczególnym.
Ja uważam, że nie ma jednej skutecznej metody ładnego oświadczania się dla wszystkich. Wszystko bowiem zależy do dana dziewczyna lubi. Jak lubi chodzić po górach to można się oświadczyć na jednej z wycieczek. Jeśli lubi znaczki to można jej kupić jakiś lepszy okaz do kolekcji i wtedy dać razem z pierścionkiem. Można by wiele wymieniać. Z pewnością uniwersalne są kwiaty i kolacja romantyczna. Swoją drogą czy komuś zdarzyło się usłuszeć NIE zamiast TAK ?
Wiem że to niemiłe ale tak mnie ciekawi tylko Smile
Uważam, że nie ma co rozważać metod. Wszystko zależy od osobowości obojga, ich charakterów i stosunku do instytucji małżeństwa. Inaczej będą wyglądać oświadczyny u osób o tradycyjnych, konserwatywnych poglądach, a inaczej u takich, które - niezależnie od poważnego stosunku do małżeństwa i rodziny - gotowe są na ślub np. podczas skoku spadochronowego. Najważniejsze, aby obojgu odpowiadało!
U mnie akurat było na statku płynącym po Wiśle - zaskoczenie zadowolenie i szok.
RomantycznieSmile
Stron: 1 2 3 4 5