Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Kosmetyczka na ślub
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Drogie Panie i niektórzy Panowie. Uważajcie na kosmetyczki i polecam zrobić także oprócz fryzury makijaż próbny bo zwłaszcza gdy nieznana kosmetyczka to możecie być zawiedzeni. Ja trochę byłam ale jakoś wybrnęłam tajnymi mi znanymi tylko sposobamiTongue Pozdrawiam i uwagaExclamation

oto przykład
[Obrazek: P200981123318_80z688.jpg]
Haha co to za przykład.

W rzeczywistości nigdy takiego nie widziałamSleepy
No cóż makijaż i fryzura próbna też ma to do siebie, że nie zawsze już ten właściwy makijaż wychodzi tak ładnie jak próbny.
Moim zdaniem to wszystko zależy od kilku czynników:
umiejetności makijażystki
czy ma dobry dzień
użyte specyfiki i
czy ma dużo czasu i czy spieszy się.


Powodzenia dla wszystkich
Na tym przykładzie nie podoba mi się ani uczesanie, ani makijaż. Fryzura wygląda, jakby ktoś nałożył źle dobraną perukę. Natomiast z takim makijażem można iść na bal maskowy, a nie na ślub. Kosmetyczka pożałowała też podkładu i pudru - twarz się świeci jak... (piiiiiii).
(07-15-2010, 08:23 PM)Lara napisał(a): [ -> ]Drogie Panie i niektórzy Panowie. Uważajcie na kosmetyczki i polecam zrobić także oprócz fryzury makijaż próbny bo zwłaszcza gdy nieznana kosmetyczka to możecie być zawiedzeni. Ja trochę byłam ale jakoś wybrnęłam tajnymi mi znanymi tylko sposobamiTongue Pozdrawiam i uwagaExclamation

Po pierwsze nie wszystkie kosmetyczki potrafią wykonać makijaż. Osoba, która na pewno podoła takiemu wyzwaniu to wizażysta. Panie kosmetyczki i owszem mogą wykonać makijaż ślubny, ale powiedzmy sobie szczerze, że będzie to jedna z ich wielu działalności, więc po prostu może im brakować doświadczenia w tym zakresie. Natomiast dla wizażysty makijaż jest dniem powszednim, cały czas śledzi co w trawie piszczy. W swoim kuferku posiada profesjonalne kosmetyki, i co ważne może przyjechać do Was do domu, więc Wy wtedy nie tracicie czasu na dojazd do salonu kosmetycznego. Jestem zwolenniczką zarówno próbnej fryzury jak i makijażu. W dniu ślubu nie będzie zaskoczenia. A tak naprawdę, to próbny makijaż czy fryzura stanowią naprawdę niewielki procent kosztów całego wydarzenia, a są naprawdę ważne... Efekty pracy fryzjera i wizażysty będą widoczne na zdjęciach, w pamięci Waszej i Waszych gości, a przede wszystkim wpłyną na Wasze samopoczucie Smile
Uważam, że makijaż próbny należy zrobić koniecznie, żeby nie było niepotrzebnego rozczarowania i nerwów w dniu ślubu. Jest wiele kosmetyczek i wizażystek, które robią dobre makijaże, ale trzeba zgrać wyobrażenia panny młodej z wizjami wizażystki. Można znaleźć wiele dobrych specjalistek na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich http://ladytime.pl Warto zapisać się na newsletter, żeby mieć informacje o planowanych promocjach i zniżkach na różne zabiegi.
Ja już wcześniej zadbałam o niektóre elementy pielęgnacyjne na ślub. Zapisałam się wiele lat temu na depilację laserową i bardzo wam polecam ten zabieg. Jeżeli jesteście ze Śląska to koniecznie odwiedzcie ten salon - depilacja Katowice - Skinline . Zaoszczędzicie w ten sposób sporo czasu i nerwów.
Masz rację! zawsze trzeba wykonać próbny, no i najlepiej iść też do kogoś poleconego. Tak byłoby najkorzystniejSmile Ja swój makijaż ślubny wykonywałam w salonie Atelier Magnitica http://www.ateliermagnitica.pl/makijaz/ i jestem zadowolona. Korzystają ze świetnych kosmetyków np. Anastasia czy Estee Lauder, które przetrwają całą noc Big Grin
Wiele kobiet same się malują, nawet na takie okoliczności. Dzisiaj mamy tak dobre kosmetyki, przykładowo chociażby tutaj w malahit.pl że nietrudno jest sobie zrobić profesjonalny make up. Ja właśnie teraz też poszerzyłam swoją kolekcje kosmetyków o matową pomadkę w płynie Como Milano nr 14 https://malahit.pl/?s=como+milano+pomadka+matowa&post_type=product która jest naprawdę bardzo wydajna i dobrze nawilża usta kosztuje. Akurat trafiłam tam na promocję -50% i dałam za nią tylko 6,95 zł.
Właśnie też poszukuje sobie dobrej kosmetyczki... Bo obawiam się, że moja samodzielna stylizacja brwi źle się skończyłaby. Wolę więc polegać na sprawdzonej firmie, która ma już jakieś doświadczenie i pomoże mi ogarnąć moje brwi.
Manicure najczęściej robię w domu, bo ze względu na pracę musi być naturalny. Często je też odżywiam, aby były zdrowe, bo nie zakryję lakierem ich mankamentów. Moją ulubioną odżywką zdecydowanie jest Eveline Med+ olejek wcierka.

[Obrazek: 282239880-3177073255945010-3906968782740176833-n.jpg]
Stron: 1 2