Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Śmieszne zaręczyny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy zaręczyny z nutką humoru są dobre czy też to chwila, która ma być poważna i już Wink.

Poniżej wstawiam kilka filmików z youtube, które są mniej lub bardziej "ustawiane" Wink
[youtube]j6kSrVsoe8g[/youtube]
A nie chcesz być zaskoczona przez chłopaka??? Wolisz zaplanować swoje zaręczyny. jeśli zaplanujesz to nie będzie takie jak ma byćSad
Raczej się tym nie przejmuj jeżeli go naprawdę kochasz to nawet jak oświadczy się obojętnie gdzie i jak to Ty powinnaś być zachwyconaSleepy
A to ciekawe. mniemam że pod nickiem Panna młoda kryje się kobieta?? Dlaczego więc planujesz swoje zaręczyny?? Prawdę mówiąc to zaręczyny powinny być jeśli już coś co najwyżej lekko zabawne a nigdy śmieszne.
Jak będzie po wszystkim to opisz jak było i czy Ci sie podobałoSmile
Fajnie tak na prawdę to wszystko zależy od Ciebie jak bedziesz chciała śmieszne to tak już uczynisz że tak właśnie będzie i jużExclamation
Ja się za bardzo cackałam z byłym i się nie oświadczył przez 2 lata także trzeba pomysleć o sobie!!!Sleepy
W sumie to sympatycznie. Przynajmniej wiesz że Cie Twój facet nie zawiedzieDodgy A może się tak stać bo co będzie jak Ci się nie spodoba sposób w jaki się zaręczyHuhExclamation
Haha śmieszne to jest. Czyli chcesz sobie ustawić zaręczyny?? no to ustawiaj dlaczego sie pytaszTongue
(05-18-2010, 09:54 PM)Rafal napisał(a): [ -> ]Haha śmieszne to jest. Czyli chcesz sobie ustawić zaręczyny?? no to ustawiaj dlaczego sie pytaszTongue

Przynajmniej nie spapra chociaż zaręczyn i będzie miło. Ps, chyba wiem kto mi minusa wstawiłAngry
Szuba, no dzięki Wink Ja bym chyba padła trupem Wink
Stron: 1 2