Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: ecri czy biała?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanko. Jestem w ciąży 2 miesiąc i postanowiliśmy z narzeczonym wsiąść szybki ślub w Boże Narodzenie. Jak możecie obliczyć będę w 4 miesiącu ciąży i myślę, że brzuszek będzie już trochę widać. Czy w związku z tym faktem mogę iść w białej sukni do ślubu czy raczej wypada wybrać ecri? Mnie zawsze podobała się biała suknia, ale mieszkam na wsi i jestem trochę zahukana boję się co ludzie powiedząHuh
Według mnie nie ma się czym przejmować jak Ci się podoba biała to idź w białej. Co to kogo obchodzi. Poza tym nie oszukujmy się rzadko kto jest taki święty w dniu ślubuAngel
Miałam podobny problem, tylko że bardziej skupiłam się na welonie. Też organizowaliśmy z moim chłopakiem szybki ślub, w dniu wesele byłabym w czwartym miesiącu ciąży. Ja zawsze chciałam sukienkę ecri, ale marzył mi się też długi welon. No, ale wiadomo przecież z widocznym brzuszkiem nie mogłam iść w welonie, więc wybrałam taką sukienkę która miała go trochę zakryć i małą ozdobę do włosów. Teraz trochę żałuję. Straciliśmy dzieciątko w trzecim miesiącuSad największy cios jaki do tej pory przeżyłam każdemu współczuję kto tego doświadczyłSad Nie ma się co przejmować, że obgadają idź w tym co Ci się podoba. Kolor biały i welon to oznaka czystości, jednak rzadko kiedy taka panna idzie przed ołtarz. Po prostu czasem to widać a czasem nieAngel
Ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała. Idź w tym co Ci się podoba i w czym się dobrze czujeszRolleyes
Dzięki za słowa otuchy jestem wszystkim bardzo wdzięcznaSmile Chyba jednak zaryzykuję obgadaniem i wezmę tą białą a co tam niech się dzieje co się chceSmile
Dlaczego ludzie, jak zajda w ciążę to od razu biegną do oltarza?
Też się nad tym zastanawiam Smile
Nigdy nie należy kierować się zasadą "co ludzie powiedzą". Nie bierzemy ślubu dla ludzi! Kierujmy się własnym gustem i dobrym smakiem. Pewnie, że nie będziemy zakładać wianka na głowę, będąc w ciąży, bo wtedy się ośmieszymy. Ale biała suknia śmiało może być. Przeciez ubieramy się w białe rzeczy także w innych okolicznościach.
(10-19-2010, 02:40 PM)zlatolinka napisał(a): [ -> ]Mam pytanko. Jestem w ciąży 2 miesiąc i postanowiliśmy z narzeczonym wsiąść szybki ślub w Boże Narodzenie. Jak możecie obliczyć będę w 4 miesiącu ciąży i myślę, że brzuszek będzie już trochę widać. Czy w związku z tym faktem mogę iść w białej sukni do ślubu czy raczej wypada wybrać ecri? Mnie zawsze podobała się biała suknia, ale mieszkam na wsi i jestem trochę zahukana boję się co ludzie powiedząHuh

Na mój gust, to już dawno temu minęły czasy, kiedy panie młode z brzuszkiem są pod ostrzałem innych Smile Jeśli jest Ci ładnie w bieli, to dlaczego miałabyś z tego rezygnować? Pamiętaj ten dzień jest dla Ciebie i Twojego narzeczonego, nie dla gości Wink
Jeśli chcesz białą suknię, to taką kupSmile nie ma co patrzeć na innych, najważniejsze żeby podobała się Tobie i żebyś czuła się w niej dobrze.
Stron: 1 2