Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Świąteczny prezent dla kobiety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Święta coraz bliżej i jak co roku zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla mojej ukochanej, drugiej połówki. Wykonałem już wstępny „wywiad środowiskowy” i wiem, że dobrym prezentem byłaby srebrna bransoletka. Nie wiem zupełnie na co zwrócić uwagę przy wyborze. Mam już faworytkę bransoletka jednak chciałbym poznać Waszą opinię o tej konkretnej i o tym co powinna mieć idealna bransoletka. Dodam, że budżet to 150 – 200 zł.
Bardzo musisz lubieć swoją Panią, b o według mnie to jak na prezent na święta to trochę za drogie i zbyt osobiste. Pomyśl co kupisz ukochanej na urodziny.
Jeśli masz jakiś pomysł to jak najbardziej bransoletka może być.
To może ja wypowiem się jako kobieta. Bransoletka bardzo fajna, wydaje mi się, że twoją panią bardziej zadowoli np. jakiś zabieg w SPA albo wizyta u kosmetyczki na którą nigdy nie mogła sobie pozwolić. Przez Groupon możesz kupić taki kupon bardzo tanio, zapakować w ładną kopertę i wsadzić pod choinkę. Myślę, że będzie zachwycona Smile
Nie widziałam, że na Grouponie można dostać takie rzeczy...
Kurcze, to już czas wybierania prezentów świątecznych się zbliża... Mąż mi w tym roku odpada, bo robimy sobie wspólny prezent i kupujemy zmywarkę Smile
i co kupiłeś w końcu?
Najlepiej zapytaja ja co jej sie aktualnie podoba i jezeli cie na to stac to jej to kup.
Niespodzianki sa fajne, ale nietrafione prezenty nie za bardzo.
Moim zadniem lepiej zapytac i podarowac komus to co mu sie podoba niz zgadywac w ciemno.
Perfumy zawsze są trafionym prezentem, zwłaszcza z dopiskiem, że wybrany zapach przypomina o bliskości. Polecam zajrzeć tutaj w celu nabycia pięknych zapachów tworzonych niejednokrotnie przez gwiazdy http://www.lanatural.pl/kategoria-produk...la-kobiet/
Ja mam jeszcze jedna propozycje prezentu. Może koszulka z nadrukiem spodoba się Twojej drugiej połówce? Poszukja na stronie: http://allprints.pl/
Ciągle i niezmiennie, najlepszym prezentem jest dobra książka. Nie ma to jak oderwać się od codzienności Smile
Stron: 1 2 3 4 5