Start Zespoły weselne Regulamin Mapa Kontakt
SzukajUżytkownicyKalendarzPomoc Witaj! Rejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obrączki ślubne

08-24-2012, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-24-2012 10:44 AM przez Evika.)
Obrączki ślubne
jakie wybraliście obrączki ślubne? Klasyczne z żółtego złota, z białego złota, tytanowe, kolorowe, grawerowane, z wzorem, a może z brylancikami? Ja i mój narzeczony zastanawiamy się nad takimi obrączkami dwukolorowymi - tutaj zdjęcie w linku, ładne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Polecamy
04-17-2013, 11:38 PM
RE: Obrączki ślubne
Każdy wybierze to co mu się spodoba. My przy wyborze zostaliśmy zasypani setkami różnych wzorów, po oglądaniu których mieliśmy tylko w głowie zamęt. Wydaje mi się jednak, że standard dalej panuje - proste obrączki jedno lub dwu kolorowe.
05-06-2013, 05:18 PM
Wszystko zależy od gustu i mody. Kiedyś były modne obrączki szerokie na pół palca, kiedy indziej dwukolorowe. Osobiście preferuję klasyczne, cienkie obrączki ze złota. Uważam, że wymyślny wzór obrączki kobiecie ujdzie, ale facetowi już nie bardzo, a przecież powinny być identyczne.
05-21-2013, 10:06 AM
W związku z tym, że moda szybko się zmienia, a obrączki są jedne na całe życie - my zdecydowaliśmy się na zwyczajnie, tradycyjne obrączki z żółtego złota Smile Takie zawsze będą modne Big Grin
04-23-2014, 04:22 PM
Ja bym dwukolorowych nie chciała, a co do szerokości to nie wiem czy jest jakaś moda na wąskie czy szerokie. Ja akurat chcę wąskie , bo dobrze mi na palcu wyglądają. Będziemy mieli te http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,9711
05-30-2014, 09:56 PM
Wzór fajny. My też chcemy zamówić w aparcie, ale bardziej nam się białe złoto podoba i pallad.Tak najbardziej to bym platynowe chciałaSmile
Polecamy
06-30-2014, 10:10 AM
Platyna to chyba trochę kosztuje?
08-21-2014, 06:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 03:46 PM przez Sonia.)
Ale jaka piękna !
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,platyna,186
11-19-2014, 07:31 PM
Te platynowe obrączki z apartu miała jakaś celebrytka, kojarzę sesję ślubną.Cudowne są to prawda.
12-03-2014, 03:08 PM
Ja mam zamiar zakupić obrączki z białego złota jakieś w miarę szerokie. Mój narzeczony nie wiem co wymyśli bo zmienia zdanie co kilka dni Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz