Warto iść na studia?
#21
Zapytaj znajomych w tej kwestii. To będzie najlepsze źródło wiedzy...
Dawno, dawno temu anioł konał we mgle.
Diablica uklękła nad nim i się uśmiechnęła.
Odpowiedz
Polecamy
#22
Popieram w 100% ta rade.
Odpowiedz
#23
Z własnego doświadczenia jeśli to nie są medyczne studia to lepiej sobie darować studia.
Odpowiedz
#24
Warto. Ale piszę tutaj nie tylko o studiach ale również i o szkołach policealnych, o kursach zawodowych. Warto jest się dokształcać ponieawż to daje szansę na lepsze zatrudnienie w przyszłości. A rynek w Polsce jest jaki jest, trzeba się napracować aby znaleźć dobre zatrudnienie.
Polecam konkretne kierunki nauczania"
rachunkowość
medyczne
elektryczne
Takie które dadzą nam konkretne umiejęetności. Na Witrynie Atut Szkoły jest wiele dobrych kierunków.
Odpowiedz
#25
Moim zdaniem warto iść na studia, teraz większość firm wymaga ukończonych studiów, w końcu to coś znaczy.
Odpowiedz
#26
Zawsze warto.
Odpowiedz
#27
Warto iść chociażby na filologię, bo praca jako tłumacz rosyjski. Krakow na przykład ma obecnie duże zapotrzebowanie na rosyjski
Odpowiedz
#28
Zależy co chcemy w życiu robić. Jeśli ktoś planuje pracę w korporacji to studia zdecydowanie się przydadzą.
Odpowiedz
#29
Jeśli chodzi o języki obce, to moim zdaniem w zupełności wystarczą dobre kursy. Dość ineresujący jest np. ten język rosyjski nauka Smile
Śpiące obok ciało, zatrzaśnięte w sobie, bezwładne i ciche, napełnia mnie niepokojem, bo wydaje się podobne do martwego.
Odpowiedz
#30
Oczywiście, że warto. Inaczej patrzy się na pracownika, który ma ukończone studia. Poza tym doświadczenia i znajomości, które zdobędziesz idąc tam są bardzo cenne. Ja korzystałam z programu Erasmus i bardzo dużo mi to dało. Nauczyłam się języka, poznałam nowych ludzi no i zrobiłam praktykiSmile
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Soczewki - dlaczego warto? dzika 1 373 11-28-2023, 02:15 AM
Ostatni post: Malgosia_32
  Fototapety- warto? Kulka424 6 2,673 06-22-2023, 06:47 AM
Ostatni post: lucja
  Jakie blogi kulinarne warto czytać w wolnym czasie? kapelka 0 193 05-24-2023, 07:40 AM
Ostatni post: kapelka
  Czy warto zrobić sobie tatuaż? meva100 7 3,516 05-23-2023, 07:06 AM
Ostatni post: shakira
  Zastanawiam się kiedy warto rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego? Malgosia_32 0 188 02-10-2022, 05:19 PM
Ostatni post: Malgosia_32



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości