Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Warto iść na studia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jakie jest Wasze podejście do studiowania? Uważacie, że warto? Wiele osób twierdzi, że studia i tak nie pomagają w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Ja jednak od zawsze chciałam studiować. Teraz zastanawiam się nad gospodarką przestrzenną na WSEIZ w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ar...zestrzenna . Uczelnia podobno bardzo dobra. Ktoś z Was kończył ten kierunek?
studia to dobry pomysł i na pewno znajdziesz pracę jak skończysz studia związane z branżą IT
czy ten kierunek, który podałaś jest dobrym pomysłem.. hmmm.. zobacz czy są oferty pracy po tym kierunku
oczywiście że warto choćby dla samego statusu społecznego i rozwinięcia się
Zależy, jakie studia, ale studia techniczne mogą pomóc.
Moim zdaniem jak najbardziej warto Smile
Pewno że warto. Nawet po to, by zasmakować studenckiego życiaSmile
A ja tak z innej beczki - co sądzicie o akcjach pracowniczych? Warto Waszym zdaniem w nie inwestować? Jak to jest z podatkiem od nich? ja znalazłam jakies takie porady http://www.phisa.pl/PL-H53/podatek-od-sp...czych.html ale możecie mi coś doradzić od siebie?
Według mnie warto podjąć studia. W późniejszej pracy zawodowej na pewno się przydadzą. Smile W czasie awansów ukończone studia są jednym z wymogów w większości firm.
Myślę że lepiej jeśli ma się jakieś wykształcenie. Zawsze to jakaś zaleta przy szukaniu pracy.
Warto. Nawet mimo intensywnie uprawianej ostatnio publicystyki, z której wnioskować można, że studia przygotowują tylko do pracy w pubie... Europeiści i kulturoznawcy po UJ są publicznie chwaleni na Facebooku przez Pub Sarmacja za doskonałe umiejętności czyszczenia barmańskiego szkła, a Gazeta Wyborcza rozpisuje się o bezrobociu wśród absolwentów szkół wyższych. Z drugiej strony, wielu młodych ludzi i ich rodziców oczekuje, że studia zagwarantują zatrudnienie, zapewnią prestiż i przygotują do pracy. Dysonans między oczekiwaniami i rzeczywistością bierze się z niezrozumienia wartości studiów. Studia nie uczą zawodu - ale wciąż warto na nie pójść.
Stron: 1 2 3 4 5 6