Forum Ślub i wesele, forum weselne i ślubne

Pełna wersja: Warto iść na studia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zapytaj znajomych w tej kwestii. To będzie najlepsze źródło wiedzy...
Popieram w 100% ta rade.
Z własnego doświadczenia jeśli to nie są medyczne studia to lepiej sobie darować studia.
Warto. Ale piszę tutaj nie tylko o studiach ale również i o szkołach policealnych, o kursach zawodowych. Warto jest się dokształcać ponieawż to daje szansę na lepsze zatrudnienie w przyszłości. A rynek w Polsce jest jaki jest, trzeba się napracować aby znaleźć dobre zatrudnienie.
Polecam konkretne kierunki nauczania"
rachunkowość
medyczne
elektryczne
Takie które dadzą nam konkretne umiejęetności. Na Witrynie Atut Szkoły jest wiele dobrych kierunków.
Moim zdaniem warto iść na studia, teraz większość firm wymaga ukończonych studiów, w końcu to coś znaczy.
Zawsze warto.
Warto iść chociażby na filologię, bo praca jako tłumacz rosyjski. Krakow na przykład ma obecnie duże zapotrzebowanie na rosyjski
Zależy co chcemy w życiu robić. Jeśli ktoś planuje pracę w korporacji to studia zdecydowanie się przydadzą.
Jeśli chodzi o języki obce, to moim zdaniem w zupełności wystarczą dobre kursy. Dość ineresujący jest np. ten język rosyjski nauka Smile
Oczywiście, że warto. Inaczej patrzy się na pracownika, który ma ukończone studia. Poza tym doświadczenia i znajomości, które zdobędziesz idąc tam są bardzo cenne. Ja korzystałam z programu Erasmus i bardzo dużo mi to dało. Nauczyłam się języka, poznałam nowych ludzi no i zrobiłam praktykiSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6